سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 13
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 2799937
  • بازديدكنندگان امروز : 730
  • كل بازديدكنندگان : 4499117
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام :

سند جامع کمیته زیرساخت اربعین تدوین می شود

رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان ایلام گفت: سند جامع اربعین از اقدامات خوب در دست اجرای استان است که باید با نگاه بلند مدت تدوین شود تا برنامه ها را متناسب با آن دسته بندی و اجرا کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری: احمد کرمی در نشست کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان ایلام با بیان اینکه در نظر داریم سند جامع کمیته زیرساخت اربعین را تهیه کنیم، اظهار داشت: کلیه دستگاه های اجرایی عضو کمیته زیرساخت باید تا 10 روز آینده پیشنهادات عملی خود را برای تدوین این سند به دبیرخانه کمیته تحویل دهند.
وی، از مدیران عضو کمیته خواست تا پیشنهاداتی ارائه کنند که قابلیت اجرا را داشته باشند و ادامه داد: در سال های گذشته اقدامات خوبی در راستای تکمیل زیرساخت های مسیر اربعین به سرانجام رسیده اما برای رفع کمبودها باید تمام تلاش خود را به کار گیریم.
رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان ایلام با بیان اینکه اقدامات مناسبی در راستای تکمیل زیرساخت های اربعین در حال اجرا است، گفت: هم اکنون ساخت بزرگراه از سه طرف به سمت مهران (دهلران، ملکشاهی و ایلام) در حال اجرا است که باید با افزایش اکیپ و شیفت های کاری به انجام این فعالیت ها سرعت لازم بخشیده شود.
کرمی، با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه های در دست ساخت مسیر اربعین تصریح کرد: موضوع تکمیل زیرساخت ها باید در کنار دیگر فعالیت ها در اولویت کاری دستگاه های اجرایی باشد.
معاون امور عمرانی استاندار ایلام و رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین گفت: اقدامات و فعالیت های ادارات باید به صورت هفتگی بررسی شوند تا شاهد بهبود وضعیت و ارتقاء شاخص های زیرساختی استان باشیم.
تصریح کرد: با توجه به شروع فصل گرما اجرای برخی از فعالیت های عمرانی ممکن است با کندی مواجه شود که باید توجه و برنامه ریزی لازم به این مقوله داشته باشیم.
رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان ایلام به اقدامات کمیته زیرساخت در راستای سهولت در تردد زائران و روان سازی ترافیک اشاره کرد و گفت: ارتقاء کمی و کیفی زیرساخت های اربعین باید در دستور کار باشد.


١١:٠٣ - 1397/03/21    /    شماره : ٢٦٦٣٢    /    تعداد نمایش : ٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج