سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 12
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 2799927
  • بازديدكنندگان امروز : 695
  • كل بازديدكنندگان : 4499082
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک استاندار به مناسبت روز روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم
روابط عمومي بايد در ارتباط با مردم، مدافع سازمان و در ارتباط با مديران، نقش مدعي العموم را به خود بگيرد.
"دکتر حمید نطقی؛ پدر روابط عمومی ایران"

فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه یادآور نقش ممتاز روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک سازمان هاست؛ نقشی که به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی در عصر ارتباطات است.
در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتازی می کند، اهمیت جایگاه روابط عمومی دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.
بدون شک امروزه بدون روابط عمومی انعکاس فعالیت های سازمانی ممکن نیست و روابط عمومی نه به عنوان يك سامانه تشريفاتی و حتی اجرايی بلكه به عنوان يك سامانه مشورتی و مديريتي و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت سازمانی جايگاه ويژه‌ای دارد.
روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است که به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.
امروز بهانه‌ای است تا بار دیگر یادآورشویم، نمادهای توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم‌داری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردم است که مأموریت انجام آن برعهده روابط‌عمومی ها است.
روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است تا همه با هم براي توسعه ارتباطات اجتماعي و غناي معنوي و ارزشي اين حرفه ارزشمند با تقويت حضورمديراني دانايي محور و تحول طلب از يك سو و رعايت اخلاق حرفه ای در عملكرد خود و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سويی ديگر تلاش نموده و جايگاه اين حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبيت نماييم.
اینجانب فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را به تمامی مشعل داران فروزان توسعه ارتباطات و زمینه سازان هم افزایی، هم اندیشی، همسویی، همنوایی، همگرایی و حافظان مصالح دستگاه های اجرایی و منافع همگان تبریک و تهنیت عرض مینمایم.
در پایان براي كليه ی فعالان اين عرصه آرزوی سلامتی داشته و اميدوارم شاهد موفقيت آنها در مسير اعتلای اهداف جمهوری اسلامی ایران باشیم.
قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار ایلام


٢٢:٤٣ - 1397/02/26    /    شماره : ٢٦٤٤٢    /    تعداد نمایش : ٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج