سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 13
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 2799938
  • بازديدكنندگان امروز : 733
  • كل بازديدكنندگان : 4499120
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار ایلام:

وجود معارضین یکی از عوامل اصلی توسعه نیافتگی ایلام است

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام ، قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه ستاد اقتصاد مقاوتی اظهار کرد: یکی از مشکلات سرمایه گذاری ما معارضین هستند و فرمانداران باید در این خصوص ورود نموده و با گفتگو و مذاکره نسبت به رفع این مشکلات اقدام نمایند و اگر توافقی صورت نگرفت باید از طریق مراجع قانونی اقدام شود.

وی تاکید کرد: باید تا جایی که می توانیم با گفت و گو و مذاکره و مصلحانه نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.

سلیمانی دشتکی اظهار کرد: استان ایلام ظرفیت های بسیار بالایی دارد و اگر مشکل معارضین رفع شود می توانیم درحوزه سرمایه گذاری و اشتغالزایی کارهای بزرگی را در استان صورت دهیم

وی در خصوص قانون بند خ ماده 32 اعلام کرد: با توجه به این که منابع این قانون در بودجه سال جاری پیش بینی نشده است امکان اجرای آن بسیار پایین است و مردم و بانک منتظر ابلاغ این قانون نباشند و نسبت به تعیین تکلیف تسهیلات خود اقدام نمایند.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان با تأکید بر برگزاری جلسات ستاداقتصاد مقاومتی با کارشناسی و دقت خاطر نشان کرد: ستاد اقتصاد مقاومتی باید قوی تر برگزار شد و با دعوت از سرمایه گذاران و دستگاه های اجرایی نسبت به تعیین تکلیف واحدهای تولیدی اقدام شود.


وی گفت: باید جلسات کارشناسی ستاد اقتصاد مقاومتی ده روز قبل از جلسه برگزار شود و حداقل یک هفته قبل از جلسه نیز به دستگاهها و سرمایه گذاران اطلاع رسانی شود.

سلیمانی دشتکی با تأکید بر این که باید برای واگذاری زمین به سرمایه گذاران ابتدا مشکل معارضین حل شود خاطر نشان کرد: حضور سرمایه گذاران در استان باید با هماهنگی های دقیق صورت گیرد تا بتوانیم نسبت به جذب حداکثری این سرمایه گذاران اقدام کنیم .


١٨:٣٧ - 1397/02/26    /    شماره : ٢٦٤٣٨    /    تعداد نمایش : ٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج