جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 12
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 356358
  • بازديدكنندگان امروز : 79
  • كل بازديدكنندگان : 4478221
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح مهارتهای اولیه امدادی ویژه اقشار مختلف بانوان در استان ایلام

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام خانم شادیوند مدیرکل بانوان و خانواده استانداری از اجرای طرح مهارتهای اولیه امدادی ویژه اقشار مختلف بانوان در استان خبر داد و گفت؛ هدف از اجرای این طرح ارتقاسطح دانش، اطلاعات ومهارتهای اولیه امداد ونجات برای اقشار مختلف بانوان در مقابله با بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه است. که با همکاری جمعیت هلال احمر استان و فرمانداریهای تابعه وسایرادارات ونهادها به لطف خدا درسطح استان آغاز شده است.

وی افزود؛ درقالب این طرح برنامه ریزی شده است تا تعداد ۳۰۰۰نفراز بانوان عزیز هم استانی مان در سطح ده شهرستان تابعه تحت پوشش طرح توانمندسازی مهارتی دفتربانوان قرار گیرند.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری ادامه داد؛ پس از ارائه این آموزشها انتظار می رود بانوان آموزش دیده در قالب طرح، شیوه های مواجهه اصولی با تهدیدات و بلایای طبیعی و حوادث مختلف را بیاموزند تا هم امدادگر خود و هم سایر افراد خانواده شان شوند.

وی افزوند؛ این طرح به این شکل و در این سطح از همکاری و تعاملات بین بخشی که با هدف عمومیت بخشی به مهارتهای تخصصی طراحی شده است (به طور خاص پتانسیل موجود در جمعیت هلال احمر در قالب آموزشهای مهارتهای امداد ونجات) در نوع خود کم نظیر است.

شادیوند در پایان اعلام کرد؛ طرحهای مختلف توانمندسازی بانوان استان در دفتر بانوان برنامه ریزی و تدوین شده است که به تدریج و باتاکید برنگاه به بانوان در سطح همه شهرستانهابه مرحله اجرا درخواهد آمد.


١١:٢٦ - 1397/05/11    /    شماره : ٢٧٠٥٢    /    تعداد نمایش : ١١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج