جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 11
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 356349
  • بازديدكنندگان امروز : 47
  • كل بازديدكنندگان : 4478189
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار :

تزریق اعتبار به شهرهای در مسیر زائرین اربعین از محل اعتبار سازمان شهرداریها و دهیاریها

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام از تزریق اعتبار به شهرداریها در مسیر تردد زائرین اربعین از محل اعتبارات سازمان شهرداریها و دهیاریها خبر داد .
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام ، احمد کرمی در جلسه ستاد اربعین استان با اشاره به بازدیدهای میدانی صورت گرفته از پروژه های عمرانی مرتبط با ارعین اظهار داشت : هرچند توسعه راههای منتهی به مهران طبق برنامه پیش نمی رود ، اما روند کار رو به جلو است .
وی در این زمینه تأکید کرد : لازم است پیمانکاران راهسازی فعال در مسیرهای منتهی به مهران تجهیزات و امکانات خود را در محل پروژه ها تقویت کنند .
رئیس کمیته زیر ساخت ستاد اربعین از تأکیدات صورت گرفته جهت تکمیل زیرساخت های مرتبط با اربعین تا یکماه قبل از اربعین خبرداد و گفت : پیمانکار تونل قلاجه قول دادند تهویه و روشنایی تونل اربعین را تا قبل از اربعین محیا نمایند .
وی به احتمال راه اندازی موقت بازارچه های چیلات و چنگوله تا قبل از اربعین خبرداد و گفت : از محل اعتبارات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به شهرهای در مسیر اربعین مساعدت خواهد شد .
رئیس کمیته زیرساخت در پایان گفت : کارهای صورت گرفته در کمیته زیرساخت در زمینه سند جامع اربعین را جمعبندی و ستاد اربعین استان ارجاع خواهد شد .


١٤:٠٨ - 1397/03/12    /    شماره : ٢٦٥٨٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج