جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 8
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 356342
  • بازديدكنندگان امروز : 26
  • كل بازديدكنندگان : 4478168
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار :

اعتیاد در خانواده ها ، کودکان را تهدید می کند

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت : اعتباد در خانواده ها ، کودکان را تهدید می کند
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در جلسه کارگروه تخصصی زنان و خانواده گفت : یکی از آسیب هایی که کودکان را تهدید می کند اعتیاد در خانواده است که هم آسیب های روحی ، روانی و هم اقتصادی برای کودکان را در پیش دارد .
محمد نوذری در حوزه آسیب اجتماعی اعتیاد در خانواده های که تنها منبع درآمد آنها یارانه می باشد افزود : سرپرست خانواده یارانه کل خانواده را دریافت میکند که در این میان فرزندان با معضلات اقتصادی مواجه می شوند .
وی ادامه داد : اگر مادر خانواده بتواند بر اساس قوانین حمایت از خانواده ها بد سرپرست ، سرپرستی خانواده را بر عهده گیرد ، گفت : یارانه به حساب مادر خانواده واریز می شود و حداقل یکی از آسیب های اجتماعی روبروی خانواده کمتر و کودکان از لحاظ اقتصادی کمتر دچار آسیب می شوند .
وی افزود: خوشبختانه در ایلام بافت قومی و سنتی مباحث اجتماعی کودک آزاری و کودک خیابانی در ایلام دیده نمی شود ولی کودکان متکدی هستند که باید برای حمایت از آنان چاره ای اندیشیده شود .
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت : کودکان مانند یک غنچه نورسیده هستند و هرگونه که آنها را رشد و تربیت دهیم همان سبک بزرگ و تربیت می شوند
نوذری افزود : در جلسات ساماندهی اوقات فراغت جوانان و شورای آموزش و پرورش بایدبرای اوقات فراغت جوانان و کودکان بر اساس نیازهای آنان ، در ایلام و شهرستانها برنامه ریزی های لازم صورت گیرد .
وی گفت : در بعضی از دستگاهها موازی کاری در رابطه با برگزاری کلاس های آموزشی وجود دارد که باید از این موازی کاریهای جلوگیری شود .
وی در پایان خواستار برگزاری منظم این جلسات شد و خاطر نشان کرد : سالانه سه جلسه در حوزه کاری کودکان برگزار و در خصوص کودکان کار و خیابانی راهکار داده شود .


١٣:١٣ - 1397/03/09    /    شماره : ٢٦٥٦٤    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج