سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 13
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358806
  • بازديدكنندگان امروز : 734
  • كل بازديدكنندگان : 4499121
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

ایلام نیازمند تهیه سند توسعه اجتماعی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت:استان ایلام در حوزه آسیب های اجتماعی نیازمند تهیه سند توسعه اجتماعی است.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام - محمد نوذری در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی استان افزود: در بحث آسیب های اجتماعی باید مشخص شود که ایلام در چه جایگاهی قرار دارد؟ در آینده در کجا قرار خواهد گرفت؟ و چه خدماتی باید برای کاهش آسیب های اجتماعی صورت گیرد ؟
وی، فعالیت در حوزه اجتماعی را بسیار حساس و نیازمند سالها تلاش دانست و ادامه داد: دستگاه های فرهنگی و اجتماعی استان باید در بحث سند توسعه اجتماعی استان کمک کنند.
معاون اجتماعی استاندارایلام، عامل برخی آسیب های اجتماعی را ناشی از عصیبت و تعصبات قومی و قبیله دانست و اظهار کرد: به دلیل تفاوت بافت اجتماعی و قبیله ای استان ایلام با دیگر استان ها، نمی توان از برنامه هایی که برای آسیب های اجتماعی در دیگر استان ها اجرا شده، بهره برد.
نوذری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از نگاه ها به مسائل اجتماعی تخصصی و علمی نیست، باید در این زمینه برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد تا متناسب با جایگاه و شرایط استان برنامه هایی در این راستا تدوین شود.


١٤:٠٠ - 1397/02/17    /    شماره : ٢٦٣٥٥    /    تعداد نمایش : ٢١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج