جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 6
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 356340
  • بازديدكنندگان امروز : 23
  • كل بازديدكنندگان : 4478165
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع در جلسه ستاد تنظیم بازار:

رویکرد توزیع میوه ی شب عید با هدف اقشار آسیب پذیر صورت گیرد

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع در جلسه ستاد تنظیم بازار گفت: رویکرد توزیع میوه شب عید با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر و بیشتر در مناطق روستایی، عشایری و حاشیه ای صورت گیرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام ایوب درویشی در این جلسه با تأکید بر این موضوع افزود: تنظیم میوه شب عید موضوع بسیار مهمی است و با توجه به این که مصرف مردم در این ایام بالا می رود و برای تعادل و تنظیم بازار دولت و دستگاه های مربوطه در این موضوع باید ورود کنند و نظارت داشته باشند.
وی با تأکید بر نظارت دقیق تر و بیشتر بر قیمت ها و عرضه محصولات بیان داشت: کارگزاران عرضه میوه ی شب عید باید مورد بررسی قرار گرفته و اهلیت آنها ثابت شده و همچنین در بحث عرضه میوه شب عید بازرسی ها و نظارت ها افزایش یابد تا مشکلی برای مردم استان ایجاد نشود .
این مقام مسئول زمان عرضه میوه شب عید را از 20 اسفند ماه تا 15 فروردین اعلام کرد و گفت: در این مدت زمان کنترل ها و نظارت ها افزایش یافته و هیچ گونه عذری قابل قبول نیست چرا که به مقدار کافی میوه شب عید تهیه شده و در اختیار کارگزاران قرار می گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع بر لزوم تهیه دیگر مایحتاج مردم از جمله پروتئین ، برنج و دیگر اقلام تأکید کرد و از دستگاه های مربوطه خواست در این حوزه برنامه ریزی لازم را صورت داده و این اقلام را آماده داشته باشند.
ایوب درویشی از دستگاه های مربوطه خواست در خصوص اطلاع رسانی قیمت ها و عرضه میوه شب عید اطلاع رسانی لازم را از طریق صدا و سیما انجام دهند .
وی بر اجرای طرح مقابله با ذبح غیر بهداشتی تأکید کرد و گفت: نباید در ایام عید کنترل ذبح غیر بهداشتی متوقف شود .


٠٩:٠٠ - 1396/12/02    /    شماره : ٢٥٩٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج