سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 1
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 356208
  • بازديدكنندگان امروز : 99
  • كل بازديدكنندگان : 4476757
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع تأکید کرد ؛

تعیین تکلیف طرح های معرفی شده جهت دریافت تسهیلات رونق تولید تا پایان سال

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام ایوب درویشی در جلسه ستاد تسهیل با بیان این مطلب خاطر نشان کرد: بانک ها می بایست تا پایان سال مالی نسبت به برقراری ارتباط با متقاضیان دریافت تسهیلات رونق واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و تعیین تکلیف طرحهای معرفی شده اقدام نمایند و در این مدت نسبت به جذب اعتبارات این تسهیلات اقدام شود.
این مقام مسئول یکی از آیتم های ارزشیابی مدیران بانک ها را جذب تسهیلات دانست و خاطر نشان کرد: پرداخت هایی که بانک ها به صورت مستقیم انجام داده اند نیز باید مد نظر قرار گیرد و در آمارها ارائه گردد.
وی رسالت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را ارائه چشم انداز صنعت و واحدهای تولیدی استان دانست و تصریح کرد: دراین ستاد می بایست با یک جمع بندی کلی تمام مراحل تولید از زمان شروع ، اخذ مجوزها، راه اندازی ، در گردش بودن واحدها، خروج محصولات، بازار فروش، مصرف و بازار صادرات را رصد نموده و مورد بررسی قرار دهند و مشکلات و گلوگاه ها را مشخص نموده و راهکارهای واقعی برای رفع این موانع را ارائه دهند و در پی مشاوره به کارآفرینان و تولیدکنندگان باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع بر بررسی طرح های ارائه شده جهت دریافت منابع عمومی تأکید کرد و گفت: نباید تلاش هایی را که برای دریافت اعتبارات و تسهیلات در جهت رونق تولید و اشتغال در استان جذب می شود به سادگی حدر دهیم و به واحدهایی که به دنبال تولید و اشتغال و فعالیت در استان نیستند اجازه اخذ تسهیلات و فعالیت دهیم .
ایوب درویشی تأکید کرد: متقاضیانی که از منابع عمومی برای ایجاد کارگاه ها و واحدهای تولیدی استفاده کرده اند و به هر نحو ممکن در صدد غیر فعال کردن واحدها و یا استفاده از منابع در بخش دیگر هستند باید شناسایی شده و با آنها برخورد قانونی صورت داد.
این مقام مسئول در این جلسه با برقراری تماس تلفنی با یکی از متقاضیان دریافت تسهیلات گفتگو نموده و نسبت به بررسی وضعیت پرونده طرح این متقاضی و بانک مربوطه اقدام نمود.
لازم به ذکر است در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مشکلات چهار شرکت تولیدات لبنی مورد بررسی قرار گرفت و شرکت های شیر زاگرس، مزرعه ی لبنی گناوه ایوان، محصولات لبنی قائانی و لبنیات فکوریان در خصوص رفع مشکلات آنان تصمیم گیری شد و مصوباتی در این زمینه ارائه شد.


١٩:٢٤ - 1396/11/29    /    شماره : ٢٥٩٨٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج