سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 12
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358777
  • بازديدكنندگان امروز : 639
  • كل بازديدكنندگان : 4499026
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

کیفیت خدمات رسانی مسئولان بر طول خدمت آنها اولویت دارد/ رویکرد دولت استفاده از زنان در مدیریت هاست

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام : کیفیت خدمات رسانی مسئولان بر طول خدمت آنها اولویت دارد
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام در آیین تکریم و معارفه مدیران کل بهزیستی استان ایلام با بیان اینکه کیفیت خدمات رسانی بر طول خدمات از سوی مسئولان اولویت دارد، گفت: مسئولان باید به گونه ای خدمت رسانی و عمل کنند که آثار خدمات آنها پس از خدمتگزاری مشهود باشد.
محمد نوذری بیان کرد: افرادی که در نظام اسلامی مسئولیت می گیرند باید برنامه مناسب برای پیشرفت جامعه داشته و مطابق با آن عمل کنند.
وی به آسیب های اجتماعی در استان اشاره کرد و گفت: این استان اگرچه در مجموع از نظر شاخص های اجتماعی در حد مناسبی است ولی در برخی از آنها نگرانی وجود دارد.
وی همچنین رویکرد دولت تدبیر و امید را استفاده از ظرفیت بانوان در مدیریت عنوان کرد و گفت: امیدواریم بانوان با مسئولیت هایی که به آنها داده می شود موجب تحول در جامعه شوند.

* استفاده از ظرفیت بانوان در مدیریت ها افتخاری برای این قشر است

مدیر کل امور اجتماعی استانداری ایلام نیز در این آیین انتخاب مدیر کل بهزیستی ایلام به عنوان پنجمین مدیر زن استان را افتخار برای این قشر دانست.
مریم شادیوند بیان کرد: خوشبختانه بانوان در مسولیت هایی که به آنها داده شده موفق عمل کرده و امیدواریم شاهد موفقیت های بیشتر این قشر باشیم.
مدیر کل جدید بهزیستی استان ایلام نیز در این ِآیین ارتقا کیفیت خدمات، هوشمندسازی و نظارت مستمر بر فعالیت ها، توانمندسازی گروه های جامعه هدف، همگرایی با سایر نهادهای حمایتی و تعامل با آنها را از برنامه های جدید این سازمان برشمرد.
زهرا همتی بیان کرد: همچنین ارزیابی آسیب ها و تدوین برنامه اقدام و عمل، تلاش برای بهبود وضعیت کارکنان و کاهش و کنترل آسیبهای اجتماعی از دیگر برنامه های بهزیستی ایلام در آینده است.
مدیر کل پیشین بهزیستی ایلام نیز در این آیین پیگیری مطالبات کارکنان، کسب عنوان برتر در جشنواره شهید رجائی، کسب گواهینامه استانداردسازی خدمات، ساخت 110واحد مسکونی برای مددجویان با مشارکت بنیاد برکت و تشکیل 300گروه طرح مالی خدمات خرد را از جمله اقدام های این سازمان در دو سال گذشته برشمرد.
فرهاد قیصربیگی بیان کرد: همچنین در این مدت تقویت زیر ساختهای بهزیستی استان تقویت شده و در این مدت کمترین میزان شکایت از مجموعه بهزیستی وجود داشته است.
در این آیین با تقدیر از خدمات فرهاد قیصربیگی، از سوی معاون و زیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور زهرا همتی به عنوان مدیر کل جدید این سازمان منصوب شد.
فرهاد قیصربیگی از آبان ماه 94 سکان مدیریت اداره کل بهزیستی


١١:٣٥ - 1396/11/18    /    شماره : ٢٥٨٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج