سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 14
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358793
  • بازديدكنندگان امروز : 684
  • كل بازديدكنندگان : 4499071
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام :

مراکز رشد استان نگاه جدیدی را در جامعه ایجاد کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام گفت: پارک های علم و فناوری و مراکز رشد باید نگاه جدیدی را در جامعه ایجاد کنند.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام ایوب درویشی در جریان بازدید از پارک علم و فناوری ایلام و نشست با اعضای کمیته اشتغال بانوان، ایده پردازی و روش های بیان ایده ها را دو وظیفه عمده مراکز علم و فن آوری دانست و افزود: فضای پارک علم و فناوری موجب امید و انبساط خاطر می شود و باید تلاش کرد تا هیجان علمی و دور نمای پیشرفت جامعه و استانمان در این پارک ها رقم بخورد.
وی در بخش دیگری از سخنانش، منابع انسانی استان را مطلوب و بیشترین تحصیل کرده ها را مربوط به استان ایلام عنوان کرد و ادامه داد: برای ایجاد اشتغال درمناطق روستایی و شهری، ضمن استفاده از ظرفیت های حوزه انرژی استان، باید از منابع مالی صندوق توسعه ملی استفاده کنیم.
درویشی در بخش دیگری از سخنانش، خواستار توسعه بخش گردشگری در استان شد و ادامه داد: مراکز علمی و فناوری استان به شناسایی حلقه های مفقوده توسعه و تولید ثروت در استان پرداخته و زنجیره کار و تولید را شناسایی کنند.
معاون استاندار ایلام در پایان خواستار ایجاد فرصت های شغلی بر اساس پتانسیل های استان شد و خاطرنشان کرد: نگاه دانش بنیان به مقوله اربعین حسینی(ع) به عنوان یکی از ظرفیت های استان میتواند در این زمینه کارگشا باشد.
لازم به ذکر است در پایان این نشست، معاون استاندار ایلام مدرسه کسب و کار و کارآفرینی اینترنت اشیاء را افتتاح و از 5 محصول فناورانه پارک علم و فناوری استان رونمایی کرد.


١٥:٣٣ - 1396/11/15    /    شماره : ٢٥٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج