جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 13
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 356344
  • بازديدكنندگان امروز : 37
  • كل بازديدكنندگان : 4478179
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور عمرانی استاندار در همایش هسته های گزینش استان:

بهره وری نیروی انسانی یکی از ملاکهای هسته های گزینش باشد

معاون امور عمرانی استاندار ایلام در همایش هسته های گزینش گفت: بهره وری نیروی انسانی یکی از اصول اساسی پیشبرد اهداف سازمانی است که باید یکی از ملاک های هسته های گزینش قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری احمد کرمی در این جلسه با تبریک سالروز فرمان حضرت امام (ره) با بیان این مطلب افزود: اهمیت کارگزینش در کنار تمام چالش ها تأکید بر نیروی انسانی متعهد است که سرمایه ی اصلی هر ارگانی است .
این مقام مسئول ادامه داد: بهره وری نیروی انسانی یک اصل اساسی در پیشبرد اهداف سازمانی هر دستگاه و ارگانی است که از مولفه های کارآمدی و اثربخشی تشکیل شده است .
وی بیان داشت: کارآمدی به معنای انجام دادن یک کار به شکل خوب و مناسب است ولی اثربخشی انجام دادن یک کار خوب به نحو احسن است .
معاون امور عمرانی استانداری ایلام با تأکید بر نیروی انسانی با بهره وری بالا خاطر نشان کرد: اثربخشی منابع انسانی بحث کلیدی است که باید در هسته های گزینش مد نظر قرار گیرد که می تواند بازوی قدرتمند دستگاه های اجرایی باشد.
احمد کرمی با اشاره به تأثیر بهره در تولید ناخالص ملی تصریح کرد: رسیدن به رشد اقتصادی مناسب بدون افزایش بهره وری نیروی انسانی امکان پذیر نیست و هسته های گزینش می بایست یکی از ملاک های گزینش نیروی انسانی را بالا بدون روحیه کار و بهره وری در افراد قرار دهد.
این مقام مسئول توجه به مقوله آموزش گزینش گران را از اصلی ترین موارد گزینش خواند و گفت: در حوزه ی گزینش نیز مسائل جدیدی وجود دارد که نیاز به آموزش است و می بایست در این حوزه نیز اقداماتی را صورت داد.


٠٨:٤٤ - 1396/10/17    /    شماره : ٢٥٦٨٤    /    تعداد نمایش : ١٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج