سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 12
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358778
  • بازديدكنندگان امروز : 640
  • كل بازديدكنندگان : 4499027
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سمینار علمی- تخصصی کشوری مربوط به تهدیدات بیولوژیک در ایلام

مدیر کل و دبیر کمیته پدافند غیرعامل گفت: سمینار علمی- تخصصی کشوری مربوط به تهدیدات بیولوژیک سال آینده قبل از اربعین حسینی با حضور مسئولین کشوری در ایلام برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی استانداری مدیر کل و دبیر کمیته پدافند غیرعامل استان در جلسه با رؤسای کارگروه های ذیل شورای پدافند غیرعامل با تأکید بر نهادمند کردن امر مهم پدافند غیرعامل در میان اقشار مختلف مردم از دستگاه ها و کارگروه های ذیل شورای پدافند غیرعامل درخواست نمود که با توجه به ظرفیت سازمانی و اهداف در دستور کار مطابق با شرح وظایف سازمانی پدافند غیرعامل احاله شده به آنها برنامه های آموزشی خود را تنظیم و نسبت به اجرای آنها اقدام نمایند .
وی همچنین با توجه به اینکه مقرر است سمینار علمی- تخصصی کشوری پیرامون تهدیدات بیولوژیک با محوریت دستگاه های ذیربط آموزشی و بهداشتی استان صورت گیرد، تأکید کرد و ادامه داد : در این راستا ضمن برگزاری جلسات نسبت به انجام کارهای مربوط به این سمینار جلسات مرتبط را نیز برگزار نمایند.
دکتر شریفی افزود : تمام دستگاه های اداری، یک درصد (1%) اعتبارات تملیکی را در امور مربوط به بحث های پدافند غیرعامل هزینه نمایند.
وی همچنین ضمن تأکید بر عملیاتی شدن مبحث 21 مقررات ملی ساختمان با موضوع پدافند غیرعامل گفت : برای همه طرح های در دست اقدام مهم و حساس استان الزامات و پیوست های مربوط به پدافند غیرعامل تهیه شود.


١٣:٣٦ - 1396/09/29    /    شماره : ٢٥٥٨٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج