سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 12
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358797
  • بازديدكنندگان امروز : 693
  • كل بازديدكنندگان : 4499080
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست امور بانوان استانداری ایلام:

تلقی رایج از توانمندی مدیریتی زنان باید تغییر کند

سرپرست امور بانوان استانداری ایلام گفت: باید نگاه و تلقی جامعه نسبت به توانمندی زنان تغییر کند و فارغ از جنسیت بر اساس توان و تخصص آنان از این نیروی کار ارزشمند استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، مریم شادی وند روز شنبه در نشست با بانوان ستادی استانداری اظهار کرد: زنان به عنوان نیمی از جامعه در شرایط کنونی در بخش های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی ، اقتصادی، هنری و ورزشی حضور فعال و چشمگیر دارند.
وی ادامه داد: زنان شاغل بهترین ساعات زندگی خود را در اداره و شرکت هادر حال کار هستند و باید برای زندگی شخصی و تربیت فرزندان نیز وقت بگذارند.
وی افزود: مدیریت کردن چالش های زندگی یکی از ظرافت های خاص زنان است که می توان با توجه به مسایل مختلف و استفاده از توان خود آن را در به خوبی عملی کنند. شادی وند گفت: زنان جامعه اکنون به سطح خوبی از آگاهی در بخش های مختلف رسیده اند و همین آگاهی آنان را کمک می کند تا بتوانند جایگاه خود را در جامعه ارتقا دهند.
وی اظهار کرد: امور بانوان استانداری به عنوان یکی از وظایف خود پیگیر مسایل و مشکلات بانوان استان در بخش های مختلف است و از همه افرادی که دارای ایده و طرح مناسبی برای ارتقا بانوان و بهبود وضعیت آنان هستند، استقبال می کند.
وی از تشکیل بانک اطلاعاتی زنان استان خبر داد و گفت: امیدواریم که زنان توانمند و فرهیخته با ثبت اطلاعات خود در این بانک بیشتر توانمندی خود را معرفی کنند.
در ادامه این نشست اعضا به بحث و بررسی پیرامون مسایل و مشکلات مختلف زنان پرداختند.


١١:٢٩ - 1396/09/19    /    شماره : ٢٥٥٣٠    /    تعداد نمایش : ٣٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج