سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 14
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358814
  • بازديدكنندگان امروز : 747
  • كل بازديدكنندگان : 4499134
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار ایلام:

کشتارهای غیرمجاز سلامت و بهداشت مردم را تهدید می کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام گفت: کشتارهای غیر مجاز تهدیدی جدی برای سلامت و بهداشت مردم استان است.
حشمت اله عسگری روز شنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اطهار کرد:در کشتارگاه نظارت مستمر بر سلامت کشتارها انجام می گیرد اما در کشتارهای غیر مجاز این امکان وجود ندارد که همین امر موجب شیوع بیماریهای مشترک دام و انسان می شود.
وی ادامه داد: شورای تامین و مراجع قضایی نسبت به بازرسی و برخورد با کشتارهای غیر مجاز اقدام کنند تا علاوه بر حفظ سلامت شهروندان، کشتارگاه ایلام با تهدید تعطیلی مواجه نشود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام نیز گفت: حدود 75 قصابی در شهر ایلام وجود داشت که اکنون تنها 25 مورد انها به فعالیت خود ادامه می دهد. یاراله نصیری اظهار کرد: بیشتر کشتارهای غیر مجاز در مهدی آباد و حاشیه شهر ایلام فعالیت دارند که 80 درصد آنها مجوز ندارند.
وی ادامه داد: پایین بودن قیمت گوشت در کشتارهای غیر مجاز موجب ورشکستگی قصابی های داخلی شهر ایلام شده و به همین خاطر بیشتر آنها تعطیل شده اند.
وی تاکید کرد: تداوم این رویه موجب ورشکستگی صنعت کشتارگاه استان و بیکاری کارگران این کشتارگاه می شود به همین دلیل باید اقدام جدی صورت گیرد.
در این نشست 12 طرح صنعتی و کشاورزی مطرح شد که مشکلات آنها شامل معوق شدن تسهیلات، استمهال مجدد و همچنین تامین سرمایه در گردش بود. در این نشست همچنین مصوبات کمیته کارشناسی رونق تولید استان نیز مورد بررسی قرار گرفت.


٠٧:٥٤ - 1396/07/04    /    شماره : ٢٥٠٩٣    /    تعداد نمایش : ٤٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج