سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 14
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358816
  • بازديدكنندگان امروز : 751
  • كل بازديدكنندگان : 4499138
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

فرما دهلران :

رای اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید را نشان از عملکرد مثبت دولت دانست

فرماندار دهلران رای اعتماد مردم به دولت تدبیر و امید را نشان از عملکرد مثبت دولت و برنامه های آن در همه حوزه ها برشمرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهلران-سید حسینعلی موسوی در دیدار با اعضای ستاد مرکزی دکتر روحانی در دهلران اظهار کرد: مردم در انتخابات به برنامه ها وعملکرد مثبت دولت در همه حوزه ها رای دادند و این وظیفه مسئولان را در ادامه خدمت به مردم و تداوم این برنامه ها سنگین تر می کند.

وی با اشاره به احساس مسئولیت مسئولان دولت در همه حوزه ها به مردم و برنامه های دولت گفت: مجموعه این تلاش ها در نهایت خدمت صادقانه به مردم و رفع مشکلات جامعه است و دولت با تمام توان و براساس همه ظرفیت ها و بهره گیری از ظرفیت های ملی و منطقه ای این مهم را دنبال می کند.

فرماندار دهلران در ادامه به ظرفیت های شهرستان دهلران در همه حوزه ها و بویزه حوزه نفت و گاز،آب و خاک و کشاورزی اشاهر و افزود: دولت با شناسایی این استعدادها و سرمایه گذاری ها توانسته این شهرستان را بیش از پیش در مسیر توسعه قرار دهد.

موسوی حجم سرمایه گذاری ها دولت تدبیر و امید در شهرستان را یادآورد شدو افزود: در طول چهار سال گذشته دولت بخوبی استعدادهای شهرستان را مورد توجه قرار داده و امروز شاهد توسعه وترقی شهرستان و فعالیت پروژه های مهم وتاثیر گذار در زمینه اشتغال و تولید در دهلران هستیم.

وی به حمایت دولت از طرح های اشتغالزایی اشاره و افزود:متقاضیان برای اجرای طرح های اشتغالزایی مورد حمایت دولت هستند و در زمینه دریافت تسهیلات مشکلی وجود ندارد.

فرماندار دهلران عمران شهری و توجه به فضاهای سبز را از دغدغه های مردم و مسئولان دانست و افزود: این مهم پیوسته در دستور کار است و اعضای شورای شهر و شهردار نیز باید با برنامه ریزی این مهم را دنبال کنند تا مردم از فضاهای سبز و مبلمان شهری مناسب برخوردار باشند.

موسوی با اشاره به ظرفیت های بخش گردشگری شهرستان و لزوم اشتغالزایی در این زمینه گفت: حمایت از بخش خصوصی در این زمینه نیز مد نظر است و می شود از این طریق نیز برای شهرستان اتشغالزایی ایجاد کرد.

وی سرمایه گذاری های دولت در حوزه کشاورزی و نفت وگاز شهرستان را یادآور شد و گفت: در این دولت بخوبی ظرفیت های این شهرستان در این حوزه ها در کانون توجه قرار گرفته و اقدامات خوبی انجام و در دست اقدام است که نوید بخش آینده روشن در خصوص اشتغال و رونق اقتصادی منطقه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان دهلران با اشاره به پیگیری ها بر ای پروژه های حوزه راه،نفت و گاز و نیرو در شهرستان توسط مدیریت ارشد استان و دولت تدبیر و امید گفت:تسریع در عملیات اجرایی ان جی ال، آغاز عملیات چهار بانده کردن مسیر دهلران به اندیمشک،تعریض مسیر دهلران به مهران،تلاش برای شرئع فعالیت پتروشیمی دهلران،پیگیری برای رفع مشکلات راه چمسرخ و پیگیری ویژه در جه بازگشایی مرز چیلات همه از اقدامات مفید و موثر دولت در راستای توسعه شهرستان هستند که به جد دنبال می شوند.

موسوی حجم سرمایه گذاری های میلیاردی دولت در حوزه کشاورزی شهرستان و اجرای سامانه گرمسیری و آبیاری تحت فشار را از دیگر اقدامات ذکر کرد و گفت: افزایش سطح زیر کشت،افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار از مهمترین اهدافی است که دولت در حوزه کشاورزی شهرستان دنبال می کند.

در این نشست نیز اعضای ستاد دکتر روحانی در شهرستان نظرات ،پیشنهادات و راهکاری خود را در جهت بهره مندی بیشتر از ظرفیت های شهرستان جهت تسریع در توسعه و پیگیری مطالبات عمومی مردم را با فرماندار در میان گذاشتند.


٠٧:٢٩ - 1396/05/11    /    شماره : ٢٤٧٩٨    /    تعداد نمایش : ٤٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج