سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 6
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358763
  • بازديدكنندگان امروز : 606
  • كل بازديدكنندگان : 4498993
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

شوراي آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد


به منظور برنامه ريزي و هماهنگي "پروژه مهر" شوراي آموزش و پرورش شهرستان در محل فرمانداري دره شهر برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دره شهر شفيع زاده با بيان اينكه آموزش و پروش محور توسعه جامعه و مهد تربيت نيروي انساني براي آينده كشور است، گفت: توجه ويژه به آموزش و پرورش ارتقاي سيستم آموزشي،علمي و پرورشي كشور را در همه زمينه ها بيمه مي كند.
فرماندار دره شهر گفت : دولت تدبير و اميد اهتمام و توجه ويژه اي به تعليم و تربيت دارد و عزم خود را براي رفع مشكلات اين حوزه به كار بسته كه يك نمونه آن نظام رتبه بندي در آموزش و پرورش بود.
فرماندار دره شهر با تاكيد بر اينكه همه مسئولان دستگاههاي اجرايي شهرستان در كنار شوراي آموزش و پرورش هستند گفت: براي رسيدن اين مجموعه به اهداف والاي علمي- آموزشي و پرورشي خود آماده هرگونه همكاري با اين شورا هستند و از هيچ كوششي دريغ نخواهد شد.
شفيع زاده تصريح كرد: مهندسي گفتمان رفتاري نسل آتي نيازمند سرمايه گذاري در نظام آموزشي است.
وي افزود: برنامه ريزي متناسب با نيازها،رفع كمبود فضاهاي آموزشي،بهبود شاخص هاي استعداد پروري،اخلاق علمي،پرورشي و ورزشي از مهمترين اولويتهاي نظام آموزشي براي تربيت و شكوفايي توانمنديهاي دانش آموزان بايد مد نظر متوليان آموزش و پرورش باشد.
مهري پور مدير آموزش و پرورش شهرستان با قدرداني از فرماندار و ادارات و نهادهاي شهرستان در زمينه برگزاري موفق كنكور سراسري در سطح شهرستان با اشاره به "پروژه مهر" گفت اين پروژه مجموعه اقدامات و تمهيداتي است كه باعث مي شود سال تحصيلي جديد به موقع و در مهر ماه آغاز شود مانند ثبت نام دانش آموزان در تابستان،توزيع نيروي انساني،برطرف كردن مشكلات فضاهاي فيزيكي آموزشي و ...
در ادامه ضمن بحث و تبادل نظر ميان اعضاء در زمينه همفكري جهت اجراي موفق پروژه مهر مواردي مانند بررسي وضعيت فضاهاي آموزشي،وضعيت شبكه اينترنت مدارس، تغيير كاربري فضاهاي آموزشي طبق بند 5 تبصره قانون بودجه سال 1396، كمك خريد كتب درسي به دانش آموزان بي بضاعت و ... مورد بحث و بررسي قرار گرفت.


١٠:٤٩ - 1396/05/10    /    شماره : ٢٤٧٩٠    /    تعداد نمایش : ٤٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج