سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 13
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358809
  • بازديدكنندگان امروز : 740
  • كل بازديدكنندگان : 4499127
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار دهلران خبر داد :

اختصاص 23میلیارد ریال برای تجهیز و نوسازی و توسعه مدارس شهرستان

فرماندار دهلران از اختصاص 23میلیارد ریال برای تجهیز و نوسازی و توسعه مدارس این شهرستان در کمیته برنامه ریزی خبرداد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهلران-سید حسینعلی موسوی در نشست شورای آموزش و پرورش دهلران اظهار کرد: توجه به آموزش و پرورش و فضاهای آموزشی یکی از اولویت هایی است که در کمیته برنامه ریزی شهرستان لحاظ شده است
. وی گفت: این اعتبار برای احداث 7 واحد آموزشی،هوشمند سازی و خرید تجهیزات مدارس ابتدایی و متوسطه،تعمیر مدارس ابتدایی و متوسطه،تکمیل دبیرستان دخترانه دشت عباس و احداث سالن چند منظوره موسیان هزینه می شود.
موسوی به جایگاه رفیع و با اهمیت آموزش و پرورش در امر تعلیم تربیت اشاره و افزود: انجام درست وظیفه آموزشی و تربیتی در آموزش و پرورش نقش موثری در تربیت نیروی انسانی کارآمد برای رشد و توسعه جامعه دارد.
فرماندار دهلران بر ضرورت توجه به اوقات فراغت دانش آموزان و برنامه ریزی در این زمینه تاکید کرد و گفت:توجه به هدایت تحصیلی و علاقه مندی دانش آموزان از دیگر موضوعاتی است که باید مد نظر باشد.
موسوی گفت: امسال همچنین در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتباری بالغ بر 2میلیارد ریال برای آموزش و پرورش در شهرهای دهلران،موسیان و زرین آباد اختصاص یافته است.
امام جمعه دهلران نیز گفت:معلم بعنوان الگوی دانش آموز است و یاد دادن تربیت درست و تعلیم خوب می تواند موجب تربیت درست دانش اموزان بعنوان آینده سازان مملکت شود. سید محسن موسوی به نقش معاونت پرورشی اموزش و پرورش برای بعد تعلیمات دینی و اعتقادی در بین دانش آموزان اشاره و افزود: این مهم باید پیوسته مد نظر فرهنگیان و بویژه مربیان پرورشی باشد.
وی با اشاره به تهاجمات فرهنگی دشمن در ابعاد مختلف گفت: در این زمینه آموزش و پرورش نقشی محوری و مهم بر عهده دارد که انتظار است بیش از پیش به آن اهتمام ورزد.
رئیس اداره آموزش و پرورش دهلران نیز گفت:امسال برای تهیه لباس فرم سه هزار و 400 دانش آموز شهر دهلران برای طراحی و دوخت انها از طریق 9 خیاطی تولیدی اقدام شده است.
سید غلامرضا موسوی افزود: امسال برای اجرای طرح هجرت در این شهرستان اعتباری بالغ بر 90میلیون ریال برای رنگ کاری و مرمت 12 مدرسه با مشارکت یکصد دانش اموز اجرایی می شود.
وی برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان،اجرای منشور حقوق شهروندی، کمک به دانش آموزان کم بضاعت در زمینه تهیه کتب درسی و اجرای برنامه های حجاب و عفاف و همایش های این حوزه را از دیگر برنامه های سال جاری این اداره ذکر کرد.
موسوی با اشاره به اقدامات لازم برای هدایت تحصیلی 426 دانش اموز این شهر گفت: بر اساس درصد پیش بینی شده برای رشته ها این هدایت تحصیلی بر اساس معیارهای لازم اعمال شده است. رئیس آموزش و پرورش دهلران گفت: امسال 31 درصد دانش آموزان به سمت رشته های حرفه آموزی هدایت می شوند.


١٠:٥٠ - 1396/05/03    /    شماره : ٢٤٧٥٠    /    تعداد نمایش : ٧٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج