سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 13
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 358781
  • بازديدكنندگان امروز : 649
  • كل بازديدكنندگان : 4499036
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه توجیهی شوراهای اسلامی روستاها ی شهرستان آبدانان برگزار شد


جلسه آموزشی – توجیهی “فرآیند تشکیل و تصمیم گیری شورای اسلامی روستا” ویژه اعضای منتخب پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستا های شهرستان آبدانان با حضور عسگری فرماندار شهرستان آبدانان و محمد یاری مدیر کل امور روستایی استانداری ایلام لنگرود در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ جلسه آموزشی – توجیهی “فرآیند تشکیل و تصمیم گیری شورای اسلامی روستا” ویژه اعضای منتخب پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستا های شهرستان آبدانان با حضور عسگری فرماندار شهرستان آبدانان و محمد یاری مدیر کل امور روستایی استانداری ایلام لنگرود در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مجید عسگری فرماندار آبدانان با اشاره به اینکه عضویت در شورا یک پست و مقام نبوده بلکه مسوولیتی است که از سوی مردم برای پیگیری امور آنان به اعضای شوراها واگذار گردیده خاطرنشان کرد
به گفته عسگری ، دولت تدبیر وامید اعتقاد راسخ به کارکرد های شورا دارد اما مصمم است تا شوراها توانمند تر وارد میدان مدیریت شوند و بر این اساس برگزاری کارگاه های آموزشی در اولویت برنامه ریزی ها برای اعضای شوراهای اسلامی شهر وروستا دارد.
وی افزود : : در سال جاری اعتباری بالغ بر 8میلیارد ریال جهت اجرای طرح های هادی روستایی اختصاص یافته است.
نماینده عالی دولت در شهرستان آبدانان تصریح کرد : تعداد 75نفر از شوراهای منتخب مردم هستندکه خدمات به روستاها را انجام میدهند.
مدیر کل امور روستایی گفت: در برنامه ششم سهم اعتبارات روستایی از درآمدهای دولت از 20درصد به 35درصد افزایش پیدا کرده است.
محمدیاری افزود: برای روستاهای فاقد دهیاری براساس سرانه جهت سهم قابل توجهی از درآمد ها درنظر گرفته شده است که زیر نظر فرماندارشهرستان روستاهای فاقددهیاری هزینه می گردد.
محمد یاری از اختصاص یکدستگاه لودر سنگین جهت عمران وآبادانی روستایی به دهیار ژیور واگذار میگردد.


١٠:١٣ - 1396/05/02    /    شماره : ٢٤٧٤٤    /    تعداد نمایش : ٦٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج