پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 4
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 346599
  • بازديدكنندگان امروز : 238
  • كل بازديدكنندگان : 4339238
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار ایلام:

ایلام از نظر ذخایر نفت و گاز موقعیت استراتژیکی دارد


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: استان ایلام از نظر ذخایر نفت و گاز دارای موقعیت استراتژیکی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، دکتر حشمت اله عسگری در نشست تبیین سیاست های راهبردی طرح شرکت های زنجیره ای توزیع فرآورده های نفتی (برندسازی) اظهار کرد: وجود ذخایر غنی نفت و گاز و برداشت روزانه هزاران بشکه نفت از میادین مشترک ایران و عراق در ایلام این استان را برای توسعه صنایع پایین دستی نفت و پتروشیمی حائز اهمیت کرده است.
وی تاکید کرد: شرکت های بخش خصوصی در زمینه های نفتی و فرآورده های نفت می توانند با اعلام برنامه خود برای استفاده مناسب در این بخش به استانداری و شرکت توزیع پخش فرآورده های نفتی اعلام کنند تا پس از بررسی در راستای کاهش تصدی دولت و فعال سازی بخش خصوصی کار واگذاری امور مرتبط انجام شود. مدیرعامل شرکت توزیع پخش فرآورده های نفتی استان نیز در این نشست گفت: آشنایی و تدوین برنامه ها و اعلام سیاست گذاریها و نوع فعالیت شرکت های برندسازی از اهداف اصلی این نشست است.
چاغروندی اظهار کرد: هر برند با 60 ناضر تا یک سوم جایگاه های شهر را می تواند پوشش دهد که این امر در راستای چابک سازی و کاهش تصدی دولت و کاهش هزینه و اشتغال زایی قابل توجه است.
وی با اشاره به فعالیت چشمگیر شرکت های نفتی در آذر و چنگوله با توجه به توسعه میادین نفتی و افزایش ظرفیت استخراج نفت از میادین مشترک ایران و عراق گفت: صنایع پایین دستی نفت و فرآورده های آن فرصت خوبی برای ایجاد اشتغال این شرکت های برندسازی در استان فراهم کرده است.
وی تاکید کرد: هر شرکت یک ماه فرصت دارد تا برنامه های توسعه و زمینه فعالیت خود را اعلام کند تا در پایان بهترین شرکت و برند انتخاب و برای ادامه فعالیت معرفی شود. چاغروندی گفت: نگرانی کلیه جایگاه داران از اینکه سرمایه شرکت آنها به خطر بیفتد بی مورد است زیرا کلیه هزینه های برندسازی توسط خود شرکت(وزارت نفت) تامین می شود و به درآمد جایگاه داران هیچ چشم داشتی ندارند.
وی هدف از برندسازی و انتخاب شرکت خصوصی در زمینه پخش فرآورده های نفتی را ارتقاء سطح بهره وری و ارزتقاء کیفیت در سوخت رسانی در سطح کشور اعلام کرد و افزود: این طرح با دیدگاه عالی مقام وزارت در حال اجرا است.
در ادامه این نشست نمایندگان شرکت های خصوصی به تشریح فعالیت ها و نوع خدمات ارائه شده خود در زمینه برند سازی و فرآورده های نفتی در کشور اعلام کردند.


١٢:١٤ - 1396/04/27    /    شماره : ٢٤٦٩٩    /    تعداد نمایش : ٢١٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج