شنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 4
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 342593
  • بازديدكنندگان امروز : 1795
  • كل بازديدكنندگان : 4219926
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

پولادی:

عدم دسترسی به بازار مناسب، مهمترین چالش تولید در مناطق روستایی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام مهمترین چالش تولید در مناطق روستایی را عدم دسترسی مناسب به بازار برشمرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، شاپور پولادی در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه تولیدات و قابلیت های مناطق روستایی و عشایر استان به نقش و اهمیت مناطق روستایی در توسعه کشور اشاره و کم توجهی به مناطق روستایی را یکی از چالش های توسعه کشور برشمرد.
وی از عدم دسترسی روستائیان به بازار مناسب به عنوان یکی از مشکلات پیشروی تولید در مناطق روستایی و عشایری نام برد و اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه تولیدات و قابلیت های مناطق روستایی و عشایری نقش بسیار حائز اهمیتی در بازاریابی برای تولیدات و خدمات مناطق روستایی و عشایری خواهد داشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام به تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید در زمینه افزایش اشتغال و ضریب ماندگاری روستائیان در محل زندگی خود اشاره و ابراز داشت: تسهیلات مناسبی در زمینه اشتغال از طرف دولت به کارآفرینان واگذار شده است و در آینده نیز اختصاص تسهیلات با کارمزد پائین جهت ایجاد اشتغال تداوم خواهد یافت.
وی اضافه کرد: در چارچوب مقررات هیچ محدودیتی برای ایجاد کارگاههای تولیدی در مناطق روستایی وجود ندارد و هرکس بتواند فعالیتی را در مناطق روستایی انجام دهد، دولت حمایت لازم را به عمل خواهد آورد.
محمدیاری -مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری- نیز در این جلسه اظهار داشت: به منظور معرفی توانمندیها، قابلیت ها و محصولات تولیدی در مناطق روستایی استان در تلاش هستیم که اولین نمایشگاه استانی محصولات و توانمندیهای مناطق روستایی را در شهریورماه پیشرو و در هفته دولت برگزار کنیم که بدون شک برگزاری این نمایشگاه انگیزه روستائیان را برای تولید افزایش خواهد داد.
در این جلسه هیأت اجرایی برگزاری نمایشگاه تعیین و مقرر شد در اسرع وقت اقدامات مقدماتی لازم برای برگزاری مناسب نمایشگاه انجام پذیرد.


١٤:٣٢ - 1396/04/11    /    شماره : ٢٤٥٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج