شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 15
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 344266
  • بازديدكنندگان امروز : 650
  • كل بازديدكنندگان : 4267735
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس ستاد انتخابات ایلام:

هماهنگی و همدلی خوبی بین هیئت های اجرایی و نظارت با ستاد انتخابات وجود دارد

رئیس ستاد انتخابات ایلام: هماهنگی و همدلی خوبی بین هیئت های اجرایی و نظارت با ستاد انتخابات وجود دارد
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام حسین کلانتری روز دوشنبه در نشست ستاد انتخابات استان با حضور روسای هیات های اجرایی شهرستان های دهگانه برگزار شد با اشاره به تعامل سازنده بین هیات های اجرایی و نظارت در استان اظهار کرد:: هماهنگی و همدلی نزدیکی بین این هیات ها و ستاد انتخابات وجود دارد و به همین علت توانستیم بدون کم و کاستی مراحل انتخابات را طی کنیم.
وی تاکید کرد: مطالبه گری که رهبر معظم انقلاب از همه مسئولان انتخابات دارند و مطالبه اصلی مردم نیز است، ایجاد امنیت و بستر مناسب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری است.
حسین کلانتری نقش هیات های اجرایی در انتخابات را کلیدی دانست و افزود: هیات های اجرایی انتخابات امانتداران آرا و مورد اعتماد مردم هستند و باید تلاش کنند تا با اجرای قانون این اعتماد بیشتر شود.
وی با بیان اینکه ما به عنوان مجریان انتخابات باید بستر را برای مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم کنیم، گفت: تعیین کننده نهایی خود مردم هستند و ما تنها وظیفه پاسداری از رای مردم و حق الناس را برعهده داریم.
رئیس ستاد انتخابات استان با بیان اینکه نگاه دوست و دشمن به انتخابات پیش روی ایران اسلامی است، گفت: دوست و دشمن نگاهشان به انتخابات ایران است، بخصوص در این زمان که از حساسیت ویژه ای برخوردار است، لذا باید همه تلاش کنیم انتخاباتی پرشور و در شان ملت ایران شکل بگیرد.
وی ابراز داشت: اصلی ترین موضوع در انتخابات ایجاد و برقراری امنیت است و فرمانداران در سطح شهر و بخشداران نیز در حیطه کار خود در بخش ها مسئول برقراری نظم و امنیت هستند.
وی با بیان اینکه هیچ چیز نباید با سلامت انتخابات معامله شود، افزود: قانونمداری و بیطرفی در انتخابات مهمترین تکلیف مجریان انتخاباتی است.
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود امنیت ایران اسلامی را در دنیا مثال زدنی دانست و یادآور شد: امروزه بحران و آشوب های فراگیری بسیاری از کشورها منطقه و اروپا را فرا گرفته است اما با تدابیر و رهنمودهای معظم له و حمایت مردم و هوشیاری نیروی های مسلح امنیت ایران در جهان زبانزده شده است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.
این انتخابات در 25 شهر و 375 روستای استان ایلام با جمعیت 580 هزار نفری برگزار می شود.
برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ایلام سه هزار و 77 نفر نام نویسی کردند که پس از بررسی صلاحیت ها از سوی هیات های اجرایی و نظارت در مجموع 97 درصد داوطلبان برای این دوره از انتخابات تایید صلاحیت شدند.


١٤:١٢ - 1396/02/04    /    شماره : ٢٤٣٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج