شنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 5
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 342591
  • بازديدكنندگان امروز : 1788
  • كل بازديدكنندگان : 4219919
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

روند بیماری سالک در مهران رو به کاهش است

معاون سیاسی، انتظامی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: با اقدامات انجام گرفته در 5 سال اخیر روند افزایشی بیماری سالک کنترل شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام- حسین کلانتری در نشست شورای بیماری سالک افزود: بیماری سالک در مهران به نسبت 5 سال گذشته رو به کاهش است و در این زمینه برای رسیدن به مقصد همکاری دستگاه های متولی باید بیشتر شود.
وی با اشاره به نقش مهم مرز بین المللی مهران به عنوان پیشانی جمهوری ایلامی ایران گفت: برای مقابله با بیماری سالک در شهرستان مهران باید از اعتبارات ستاد مدیریت بحران استفاده کرد.
کلانتری در پایان خواستار توجه ویژه متولیان امر در راستای مقابله با این بیماری شد و خاطرنشان کرد: در اعتبارات سال آینده باید توجه ویژه ای به مقوله ی مبارزه و پیشگیری از بیماری سالک داشته باشیم.

لازم به ذکر است در این نشست فرماندار مهران اقدامات انجام شه در این شهرستان را تشریح کرد و گفت: روند بیماری روبه کاهش و تحت کنترل می باشد
مراد ناصری افزود: تشکیل کمیته سالک؛ لای روبی جداول و شستشوی آنها ؛ جمع آورزی زباله ها و آسفالت سطح شهر را از مهمترین برنامه های پیش روی فرمانااری مهران اعلام کو خاطر نشان کرد: برای مهار این بیماری نیاز به آموزش همگانی داریم .


١٤:٢٥ - 1395/12/15    /    شماره : ٢٤٠٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج