جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 9
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 345287
  • بازديدكنندگان امروز : 679
  • كل بازديدكنندگان : 4305882
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام

حمایت از واحدهای تولیدی فعال ضروری است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام: حمایت از واحدهای تولیدی فعال ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام خواستار حمایت از واحدهای فعال صنعتی، نیمه صنعتی و تولیدی در استان برای تداوم فعالیت های اقتصادی و توسعه آنان شد.
حشمت اله عسگری روز چهارشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری اظهار کرد: برخی از واحدهای فعال تولیدی به دلیل تسهیلاتی که دریافت کرده اند و استمهال مکرر اکنون با انباشت بدهی مواجه شده اند، ه همین دلیل نیازمند همراهی بیشتر بانک ها هستند.
وی افزود: همه به هر طریقی برای تداوم فعالیت واحدهای تولیدی باید با آنها همراهی کنیم و گره از مشکلات آنها بگشاییم.
وی تاکید کرد: در سال اقتصاد مقاومتی همه برای خروج از رکود، عمل به فرمایش مقام معظم رهبری و عملیاتی کردن مصوبه هیات محترم دولت در راستای اجرایی کردن دستور العمل اقتصاد مقاومتی، سعی در حمایت از تولید ملی در راستای بهبود وضعیت اقتصادی کشور داریم، به همین خاطر بر ما هم تکلیف است که در همین راستا با همراهی دستگاه های دولتی و بانکها از مجریان طرح ها حمایت کنیم.
در ادامه این نشست مسائل و مشکلات 10طرح صنعتی و تولیدی استان توسط مجریان طرح ها مطرح و به فراخور مشکلات آنها مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، مدیران عامل بانک مربوطه به توضیحات خود پرداختند.
طرح آب گرم دهلران، نان پاکزاد، ایلام دارو، طرح پروار بندی گوساله، طرح رستوران ین راهی مهران- دهلران، تصفیه خانه ایوان و..از جمله طرح های مطرح شده در این نشست بودند.
به گزارش ایرنا، کارگروه تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری با حضو معاون استاندار، مدیران عامل همه بانک ها و مدیران کل دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه سرمایه گذاری و تولید در راستای رفع موانع تولید و بررسی وضعیت موجود به صورت مکرر از سال گذشته تاکنون در استان ایلام برگزار می شود.


١١:٥١ - 1395/10/01    /    شماره : ٢٣٤٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج