شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 17
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 344284
  • بازديدكنندگان امروز : 680
  • كل بازديدكنندگان : 4267765
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین نشست کمیته هماهنگی ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز درایلام

اولین نشست کمیته هماهنگی ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز درایلام برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام، معاون توسعه مدیریت ومنابع اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام در اولین نشست کمیته هماهنگی ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در سالن جلسات محیط زیست استان اظهار داشت: به منظور آموزش و ارتقای آگاهی های عمومی در حوزه محیط زیست، ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز در مردادماه سال 1396 همزمان با سراسر کشور در ایلام برگزار می شود.
"علیرضا محمدی" با بیان اینکه جشنواره فیلم سبزبه عنوان یک رسانه آموزشی عمل می‌کند، تصریح کرد: این جشنواره بیانگر نقش مؤثر و عمیق سینما و هنر نمایش بر مخاطبان و بینندگان به منظور آشنایی بهتر و بیشتر با مسأله محیط زیست می باشد.
وی انتقال مطالب، توسعه فرهنگ و پیام های آموزشی محیط زیستی در قالب فیلم به مخاطبان را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و گفت: فیلم یکی از شیوه های آموزشی غیرمستقیم است که می توان توسط آن نکات آموزشی لازم محیط زیستی را به اقشار مختلف جامعه انتقال داد.
"محمدی" با بیان این که جشنواره بین المللی فیلم سبز در سال 1377 پایه گذاری شد و اولین دوره آن در اسفندماه همان سال و دوره های بعدی آن در سالهای 1379، 1381و 1384 برگزار شدند افزود:‌ این رویداد از سال 84 تا 94 دچار وقفه شد و پس از آن مجدد از سال 95 ادامه یافت و از این تاریخ هر ساله جشنواره فیلم سبز به عنوان یک رویداد بزرگ فرهنگی،‌ هنری و آموزشی محیط زیستی درکشور برگزار می‌شود.
معاون اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام یادآور شد: امیدواریم دست‌اندرکاران عرصه فرهنگ و هنر وآموزش در استان همواره با حمایت‌ها و توجهات خود برای حفظ و پاسداشت این رخداد عظیم فرهنگی هنری و محیط زیستی تلاش بیشتری داشته باشند و تداوم بخش این رخداد بزرگ باشند تا هر سال شاهد تعالی و رشد والای آن باشیم.


٠٨:٢٧ - 1395/09/30    /    شماره : ٢٣٤٦٠    /    تعداد نمایش : ٢٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج