جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 6
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 345262
  • بازديدكنندگان امروز : 242
  • كل بازديدكنندگان : 4305445
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی ضابطین دادگستری در ایلام

دوره آموزشی ضابطین دادگستری ویژه محیط بانان و کارشناسان حقوقی در اداره کل حفاظت محیط زیست استان ایلام برگزار گردید.
مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام در دوره آموزشی ضابطین دادگستری ویژه محیط بانان و کارشناسان حقوقی که در سالن اجتماعات اداره کل حفاظت محیط زیست برگزار گردید گفت: محیط بانان بازوی اجرایی سازمان حفاظت محیط زیست هستند و از وارد کردن هرگونه آسیب و خسارت به محیط زیست جلوگیری می نمایند.
"مازیار سلیمان نژاد" در ادامه از تلاش محیط بانان برای حفاظت از محیط زیست به عنوان کاری بزرگ و خداپسند یاد کرد و بیان نمود: شما با مجاهدت هایتان وظیفه خطیر صیانت از گونه های جانوری و عرصه محیط زیست کشور عهده دار هستید.
وی تقویت یگان حفاظت محیط زیست، تأمین تجهیزات دفاع شخصی و اجرای دوره آموزشی محیط بانان را از برنامه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان برشمرد و افزایش مشارکت های مردمی در زمینه حفاظت از حیات وحش را نشانه ارتقاء سطح فرهنگ محیط زیست در جامعه دانست.
"سلیمان نژاد" در پایان از همکاری و هماهنگی دستگاه قضایی استان در خصوص برخورد با متعرضین به محیط زیست تشکر و قدردانی نمود.
گفتنی است دوره آموزشی ضابطین دادگستری با هدف آشنایی محیط بانان وکارشناسان با آخرین قوانین و مقررات در زمینه آیین دادرسی کیفری، انواع جرائم مشهود وغیر مشهود و نحوه برخورد با متخلفان شکار و صید برگزار گردید.


٠٩:٣٩ - 1395/07/25    /    شماره : ٢٢٩٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج