شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 21
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 344290
  • بازديدكنندگان امروز : 686
  • كل بازديدكنندگان : 4267771
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح ملی یک ساعت با محیط بان در مدرسه

مدیرکل حفاظت محیط زیست ایلام در نشست با مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت:از ابتدای سال تحصیلی 95 همزمان با سراسر کشور طرح «یک ساعت با محیط بان در مدرسه» در مدارس استان ایلام اجرا می‌شود تا دانش‌آموزان ضمن آشنایی و شناخت از وظایف محیط بانان و مناطق تحت مدیریت استان، با ضرورت جلب مشارکت آگاهانه آنها در حفاظت از محیط زیست بیشتر آشنا شوند.
"مازیار سلیمان نژاد" افزود: برگزاری طرح "یک ساعت با محیط بان در مدرسه" با عث ارتقای سطح آگاهی دانش آموزان نسبت حفظ محیط زیست می شود.
وی ادامه داد: طرح "یک ساعت با محیط بان در مدرسه" برای آگاه سازی دانش آموزان در حیطه حفاظت از محیط زیست در راستای ترویج و توسعه فرهنگ سازی آنها در این حوزه، حداقل بمدت یک ساعت با حضور محیط بانان در مدارس، به اهمیت محیط زیست پرداخته می شود.
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام نیز ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری در اجرای این طرح گفت: این طرح موجب فرهنگ سازی مطلوب بین دانش آموزان خواهد شد.
"بیرانوند"گفت:اجرای طرح مذکور، باعث بالا رفتن سطح آگاهی دانش آموزان نسبت به حفظ محیط زیست می شود، لذا دانش آموزان آگاهانه در حفظ محیط زیست می کوشند.
وی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه آموزش و پرورش با اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام با هدف گسترش همکاریها در موضوعات محیط زیستی تصریح کرد: به منظور افزایش سطح آگاهی و حفظ فرهنگ محیط زیست در بین دانش آموزان طرح ملی " یک ساعت با محیط بان در مدرسه" در مدارس حاشیه مناطق حفاظت شده استان اجرا می‌شود.


٠٨:٢٢ - 1395/06/27    /    شماره : ٢٢٧٢٥    /    تعداد نمایش : ٣٣٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج