سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 15
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 506536
  • بازديدكنندگان امروز : 753
  • كل بازديدكنندگان : 4499140
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار ایلام

مرحوم نوربخش و تاج الدین از خود نام نیک و باقیات و صالحات برجای گذاشتند

‍ ⭕️ حضور باشکوه مردم قدرشناس ایلام در مراسم یادبود مدیرعامل و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی کشور

#استاندار_ایلام؛
مرحوم نوربخش و تاج الدین از خود نام نیک و باقیات و صالحات برجای گذاشتند.
از قدرشناسی مردم ایلام در حضور گسترده در مراسم یادبود مدیرعامل و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی کشور تشکر می کنم.
استاندار ایلام گفت؛ چه قدر خوب است چنان این دو خادم شریف عمل کنید که بعد از رفتنت تنها چیزی که از تو باقی می ماند نام نیک و باقیات و صالحات باشد.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی در مراسم یادبود درگذشت مدیرعامل و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی کشور که با حضور گسترده مردم استان ایلام همراه بود، این حادثه تلخ و غم انگیز را به مردم قدرشناس استان و خانواده تامین اجتماعی تسلیت گفت و تصریح نمود؛ درطول تاریخ افراد زیادی بوده اند که تا ابد نامشان در خاطر مردم زنده مانده است.
وی سپس اظهار داشت؛ آنان که اعمال نیک انجام داده اند در خاطر ماندند و آنان که بدکردار بوده اند باز در اذهان تاریخ می مانند اما یادکردن از نیکوکاران و صالحان با ذکر خیر و صلوات است و یاد بدکاران با لعن و نفرین همراه می شود.
استاندار ایلام در ادامه به قیام امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت؛ نام زیبای امام حسین (ع) برای همیشه تاریخ ورد زبان انسان های آزاده مرد خواهد بود و لعن و نفرین عالمیان برای یزد و یزیدیان زمان باقی خواهد ماند.
وی در ادامه به فلسفه زندگی اشاره ای داشت و گفت؛ همه ما نیز با دست خالی آمده ایم و روزی با دست خالی هم خواهیم رفت، اما آنچه که باقی می ماند گفتار، کردار و اعمال آدم هاست که هر جور باشد در خاطر مردم می ماند.
وی افزود؛ مرحوم نوربخش و تاج الدین از آن دست انسان های شریف بودند که امروز نام نیک از خود بر جای گذاشته اند.
وی در ادامه به سابقه آشنایی خود با معاون فقید سازمان تامین اجتماعی کشور اشاره کرد و گفت؛ در اوخر دهه 70 در خدمت مرحوم تاج الدین بودم که هم و غم اش کمک به افراد فقیر و کم بضاعت جامعه بود.
وی از زندگی حداقلی او و همراهی این انسان شریف باقشر کارگر و مستضعف جامعه گفت و تصریح نمود؛ مرحوم تاج الدین علاوه بر اینکه حلال مشکلات در بین کارگران و کارفرمایان در کارخانجات بود، یک مرد بزرگ و مصلح نیز بود.
سلیمانی دشتکی در بخش دیگری از صحبت هایش به شخصیت مردمی مرحوم نوربخش مدیرعامل فقید تامین اجتماعی کشور پرداخت و گفت؛ دکتر نوربخش یک متخصص و جراح مشهور بود که هفته ای یک بار در جنوب شهر تهران مجانی بیماران ضعیف و کم درآمد جامعه را جراحی و درمان می کرد.

وی با اعلام این مطلب که مرحوم نوربخش همیشه نصف حقوق خود را در راه مردم ضعیف جامعه هزینه می کرد، اظهار داشت؛ او همیشه در ارتباط با مطالبات اقشار ضعیف و کارگر رویی گشاده داشت.

استاندار ایلام سپس به دیدار اخیر خود با مدیرعامل و معاون فقید سازمان تامین اجتماعی کشور اشاره کرد و گفت؛ 48 ساعت قبل از این حادثه غم انگیز با مرحوم نوربخش و تاج الدین دیدار داشتم و هنگامی که از مطالبات پزشکان و داروسازان و حوزه پزشکی گفتم پاسخ مثبت دادند و از 17 میلیارد مطالبات قول مساعد دادند که 10 میلیارد تومان آن پرداخت شود.
وی در پایان یک بار دیگر این ضایعه غمناک را به مردم قدرشناس ایلام و خانواده تامین اجتماعی تسلیت گفت و ابراز داشت؛ در هفته گذشته شاهد قدرشناسی مردم خوب ایلام از نماینده فقیدشان در مجلس بودیم و امروز نیز به پاس خدمت گذاری این دو عزیز در این مراسم حضور گسترده ای داشتند و بابت این حرکت های ارزشمند صمیمانه تشکر می کنم.
وی سپس افزود؛ در کارهایمان بایست همچون این دو عزیز، خدا و وجدان و شرافت مان را گواه بگیرم تا زمانی که نبودیم پشت سر ما چیزی جز نیکی و باقیات و صالحات نباشد


٠٨:٣٠ - 1397/08/28    /    شماره : ٢٧٩١٦    /    تعداد نمایش : ٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج