سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 16
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 504147
  • بازديدكنندگان امروز : 130
  • كل بازديدكنندگان : 4476788
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام

موضوع سلامت جزو مهمترین مسائل اربعین است و باید به دقت پیگیری شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام :
موضوع سلامت جزو مهمترین مسائل اربعین است و باید به دقت پیگیری شود
معاون سیاسی امنیتی استاندارایلام گفت: موضوع سلامت زوار در اربعین جزو دو مسئله اصلی کنگره اربعین است و باید به دقت توسط دانشگاه علوم پزشکی پیگیری شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام ؛ دکتر نوذری در جلسه کمیته سلامت اربعین با بیان این مطلب خاطر نشان کرد: ما در کنگره بزرگ اربعین دو مسئله اصلی امنیت و سلامت داریم که باید به این دو مقوله اهمیت ویژه ای داده شود که در بحث امنیت پیگیری های لازم در حال انجام است و در بحث سلامت ما باید برنامه ریزی لازم را صورت دهیم .
وی افزود: بحث سلامت موضوع بسیار مهمی است ، کاری که امسال برای ارتقاء سلامت زوار صورت گرفته این است که موکب ها به صورت مجتمع تعریف شده¬اند و در یک مجموعه به صورت مشترک چندین موکب را تجمیع کردیم و در هر شهرستانی یک موکب را تعریف کردیم و مسئولیت آن را بر عهده ی فرمانداران گذاشتیم و در مجموع 24 مجتمع صلواتی تعریف شده و هر مجتمع بین 10 تا 20 موکب فعالیت خواهند کرد
این مقام مسئول بر دریافت مجوزهای لازم توسط موکب ها تأکید کرد و بیان داشت: هر موکب باید یک مسئول مشخص داشته باشد و آن را معرفی کند و فرمانداری ها یک نماینده در موکب ها داشته باشند و مسائل و مشکلات را از طریق این نماینده پیگیری نمایند .
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام به نظارت ها و بازرسی های مستمر موکب ها تأکید کرد و گفت: همه ی مسئولیت سلامت اربعین بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است و باید به طور مستمر و پیوسته نسبت به انجام بازرسی ها و نظارت صورت گیرد و در این زمینه دقت لازم باید در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد: بحث آب آشامیدنی هم مسئله بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و نظارت های لازم در این خصوص نیز باید صورت گیرد.


١٢:١٥ - 1397/07/18    /    شماره : ٢٧٦٦٠    /    تعداد نمایش : ٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج