سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 15
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 504156
  • بازديدكنندگان امروز : 143
  • كل بازديدكنندگان : 4476801
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

مصوبات سفر استاندار ایلام به بخش هلیلان

️قسمت اول
1- مقرر گردید اداره کل آب و فاضلاب روستایی حداکثر تا سه ماه آینده نسبت به حفر چاه یدک روستاهای خورده چشمه و سامان اقدام نماید و در این خصوص مبلغ 4 میلیارد ریال از محل منابع استانی به این پروژه اختصاص یابد.
2- مقرر گردید با توجه با بافت منطقه و عدم تامین آب زیر زمینی از طریق حفرچاه جدید، جلسه ای مشترک با حضور فرمانداری اسلام آباد، فرمانداری چرداول، اداره کل آب و فاضلاب روستایی، بخشداری هلیلان و بخشداری حمیل در خصوص استفاده از چاه موجود واقع در محدوده کرمانشاه و رفع معارضین منطقه برگزار و نتیجه آن حداکثر تا 25 مهر ماه مشخص شود.
3- مقرر گردید با معرفی بخشداری هلیلان (از طریق آموزش و پرورش) به شرکت نفت جهت تامین و تحویل سوخت مدارس این بخش حداکثر تا پایان مهر ماه اقدامات لازم بعمل آید.
4- مقرر گردید در خصوص گازرسانی به بخش هلیلان توسط شرکت گاز تسریع بعمل آید و ظرف مدت دو ماه آینده شهر توحید، کهره و روستاهای اطراف از گاز شهری برخودار شوند، ضمناً مقرر گردید گازرسانی به 32 روستای این بخش که با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال در دست اقدام است تا پایان هفته دولت 98 به بهره برداری برسد.
5- مقرر گردید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همکاری لازم در خصوص عبور خط لوله گاز (به طول 1000 متر از مسیر شیراوند) بعمل آورند و سایر معارضین نیز توسط بخشداری حل و فصل گردند.
6- مقرر گردید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان عملیات آسفالت جاده کهره توحید را حداکثر تا 10 روز آینده به اتمام برساند.
7- مقرر گردید اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان در اجرای 20 کیلومتر راه آسفالت روستایی از جمله پیازآباد به توحید تسریع بعمل آورد که پیرو مکاتبات استاندار محترم با معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور افزایش اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال از محل منابع ملی به این پروژه تخصیص یابد و در این خصوص از محل اعتبارات استانی نیز مبلغ 10 میلیارد ریال به این پروژه اختصاص یابد و همچنین مقرر گردید شهرداری توحید همکاری لازم را درجهت تامین ماشین آلات (کامیون) بعمل آورد.
8- مقرر گردید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص بهسازی و تکمیل پل جزمان هلیلان همکاری و مساعدت لازم را بعمل آورد و در این خصوص مبلغ 4 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به این پروژه اختصاص یابد.
9- مقرر گردید دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به تکمیل مراکز بهداشت و درمان پیازآباد و شهرک توحید اقدام نماید و در این خصوص 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به این پروژه ها اختصاص یابد.
10- مقرر گردید استاندار محترم، نمایندگان محترم استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی در جلسه ای با وزیر محترم بهداشت و درمان، پیگیری لازم را در جهت اختصاص دی کلینیک برای بخش هلیلان بعمل آورند.
11- مقرر گردید شهرداری و شورای شهر توحید نسبت به آماده سازی زمین مشخص شده توسط دانشگاه علوم پزشکی استان جهت ایجاد مرکز فوریت های پزشکی همکاری لازم را بعمل آورند.
12- مقرر گردید دانشگاه علوم پزشکی استان اقدامات لازم در خصوص جذب بهورز برای خانه های بهداشت زردلان را تا دو ماه آینده بعمل آورد.
13- مقرر گردید دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به ارتقاء و تجهیز مرکز بهداشتی درمانی کهره اقدام نماید.
14- مقرر گردید شرکت زیرساخت و فناوری اطلاعات در خصوص نصب دو دستگاه "بی تی اس" در بخش هلیلان در جهت بهبود آنتن دهی تسریع بعمل آورد
15- مقرر گردید جهاد کشاورزی استان نسبت به راه اندازی ایستگاه پمپاژ جهت تامین آب 220 هکتار از اراضی پیامن حداکثر تا یک ماه پس از تخصیص اعتبار اقدام نمایند و در این راستا مبلغ 1 میلیارد ریال اعتبار از محل منابع استانی به این پروژه اختصاص یابد.
16- مقرر گردید شرکت آب منطقه ای استان در خصوص احداث و تکمیل ایستگاه پمپاژ داجیوند-کهره و نیز احداث شبکه آبیاری این اراضی تسریع بعمل آورده و با اختصاص مبلغ 40 میلیارد ریال (طی دو سال) از محل اعتبارات توازن، نسبت به پیمان سپاری خط انتقال اقدام نماید و سازمان جهاد کشاورزی مابقی اعتبار مورد نیاز تکمیل پروژه را از محل ردیف های ملی تامین نماید و همچنین طی جلسات و مکاتبات استاندار محترم با وزارت جهاد کشاورزی اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال در سال آینده جهت تکمیل طرح مذکور اختصاص می یابد.
17- مقرر گردید اداره کل امور عشایری استان با همکاری جهاد کشاورزی استان جهت سرویس الکتروپمپها و لجن کشهای طرح تامین آب ایستگاه پمپاژ میدر با مساحت تحت پوشش 350 هکتار و 310 خانوار بهره بردار حداکثر تا یک ماه پس از تخصیص اعتبار اقدام نمایند و در این راستا مبلغ 1 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به این پروژه اختصاص یابد.
18- مقرر گردید با توجه به گل آلود بودن تاسیسات و تجیزات متعلقه ایستگاه پمپاژ پیازآباد مبلغ 500 میلیون ریال جهت لایروبی و سرویس تجهیزات طرح مذکور از محل منابع استانی اختصاص یابد.
19- با توجه به ضرورت استفاده از آبگرمکن خورشیدی بعنوان جایگزین سوخت های فسیلی مقرر گردید از طریق اداره کل منابع طبیعی استان، پیگیری و اقدام لازم جهت تامین تعداد 240 عدد آبگرمکن خورشیدی جهت استفاده در کانون های بحران بخش هلیلان بعمل آید.
20- مقرر گردید دستگاه های اجرایی شامل میراث فرهنگی، صنعت معدن و تجارت و جهادکشاورزی با مطالعه دقیق استعدادهای منطقه، پروانه بی نام و طرح اقتصادی (هر دستگاه دو طرح) را جهت اجرا، تهیه و به سرمایه گذاران معرفی نمایند.
21- مقرر گردید از محل تسهیلات قانون اشتغال پایدار روستایی (سامانه کارا) مبلغ 10 میلیارد ریال جهت طرح های اشتغالزایی با عاملیت صندوق کارآفرینی امید و با همکاری دستگاه های اجرایی (میراث فرهنگی، صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزی) به روستاییان بخش هلیلان اختصاص یابد، تا در چارچوب ضوابط مربوطه به متقاضیان اعطا نمایند.
22- مقرر گردید بخشداری هلیلان با هماهنگی فرمانداری چرداول و دستگاه های اجرایی شهرستان، متقاضیان اشتغالزایی(هر تعداد متقاضی) را جهت استفاده از تسهیلات بانک سینا و پست بانک به دفتر امور روستایی استانداری معرفی نمایند.
23- با توجه به در دست اجرا بودن طرح های آسمان و سحاب توسط بنیاد برکت در شهرستان چرداول، مقرر گردید دستگاه های اجرایی شهرستان با محوریت فرمانداری چرداول بستر لازم جهت استفاده متقاضیان اشتغال از این طرح ها را فراهم نمایند، در ضمن در طرح مذکور برای هر فرد متقاضی اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال در نظر گرفته شده است که تا 200 متقاضی را پوشش می دهد.
24- مقرر گردید اداره کل نوسازی مدارس استان نسبت به تامین 3100 بسته حمایتی دانش آموزی (تعداد کل دانش آموزان بخش هلیلان) اقدام نماید.
25- مقرر گردید صداوسیمای استان نسبت به دیجیتال سازی 25 ایستگاه بخش هلیلان اقدامات لازم را بعمل آورد و در این راستا در سال 97 مبلغ 5 میلیارد ریال و در سال 98 نیز مبلغ 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی به این پروژه ها اختصاص یابد.


٠٨:٠٢ - 1397/07/17    /    شماره : ٢٧٦٤٥    /    تعداد نمایش : ٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج