سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 13
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 504135
  • بازديدكنندگان امروز : 114
  • كل بازديدكنندگان : 4476772
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار ایلام در سفر به هلیلان :

احترام به مقام شهدا، دیدار با مردم و تصمیم گیری در اتاق شیشه ای در دستور کار سفرهای شهرستانی و بخشی است.

#استاندار_ایلام؛
احترام به مقام شهدا، دیدار با مردم و تصمیم گیری در اتاق شیشه ای در دستور کار سفرهای شهرستانی و بخشی است.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام قاسم سلیمانی دشتکی در سفر به بخش هلیلان به اهداف سفر به شهرستان ها و بخش های استان پرداخت و گفت؛ هدف اول از این سفرها رفتن بر سر مزار شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهداست.
وی ادامه داد؛ می رویم که بگوئیم شهدا حافظ نطام و کشور هستند و همه مسئولین موظف به تکریم آنان هستند.
وی دومین هدف از این سفرها را تکریم مردم عنوان کرد و گفت؛ هدف از رفتن به میان مردم این است که بگوییم نظام ما بر اساس مردم سالاری دینی بنا نهاده شده است و همه ما موظف به تکریم و پاسخگویی در مقابل مردم هستیم.
استاندار ایلام بعد سوم سفرهای شهرستانی و بخشی را اتخاذ تصمیمات در اتاق شیشه ای عنوان کرد و گفت؛ قبل از سفر به مناطق مختلف استان، گروه کارشناسی تشکیل می دهیم تا مسائل و مشکلات منطقه احصا شود.
وی ادامه داد؛ در نشست پایانی سفرها مسائل و مشکلات برآورد شده در شورای برنامه‌ریزی استان و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در یک اتاق شیشه‌ای و با حضور رسانه ها و پخش مستقیم صدا و سیما در منظر افکارعمومی به بحث و گفتگو گذشته می شود تا اگر تصمیمی گرفته شد و مصوبه ای صورت پذیرفت مردم در جریان آن قرار بگیرند و از طرفی مدیران نیز پاسخگوی قول و وعده های خود باشند.
وی در ادامه افزود؛ پس مدیران مواظب باشند اگر تصمیمی در این جلسات می گیرند بایست حتما ضمانت اجرایی داشته باشد در غیر اینصورت قول و وعده ای که توان اجرای آن را ندارند، ندهند


٠٨:٤٣ - 1397/07/15    /    شماره : ٢٧٦٣١    /    تعداد نمایش : ٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج