سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 15
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 506523
  • بازديدكنندگان امروز : 710
  • كل بازديدكنندگان : 4499097
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

حضور استاندار ایلام در جلسه مشترك شوراي توسعه امنيت پايدار شرق و غرب كشور

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام استاندار ایلام در هفتمين جلسه مشترك شوراي توسعه امنيت پايدار شرق و غرب كشور شرکت کرد و مسائل و مشکلات استان را مطرح نمودند.
در این جلسه استاندار ایلام خواستار اصلاح رديف هاي بودجه مرتبط باتوسعه همه جانبه استانهاي مرزي شرق و غرب كشور از جمله ایلام شد. این ردیف ها شامل پروژه هاي اقتصادي، عمراني، امنيتي و فرهنگي می باشند.
همچنین سلیمانی دشتکی خواستار اجرايي شدن و تخصيص و ابلاغ بودجه و همینطور اصلاح ساختارهاي بودجه اي از جمله تخصيص كمك هاي فني و اعتباري كه در سال قبل و سال جاري مشكلات اجرايي داشت، اصلاح شود.
در ادامه پيشنهاد شد كه بجاي اوراق اسناد نقدي پرداخت شود و بانكها به عنوان يارانه سود آنرا بپذيرند.
سپس استاندار ایلام خواستار شد، چون فرصت براي تدوين بودجه سال ٩٨بسرعت دارد سپري مي شود كميته هاي مختلف ذيل شوراهاي شرق و غرب از جمله كميته هاي امنيتي، فرهنگي اجتماعي، اقتصادي و عمراني براي تدوين پيشنهاد هاي رديف هاي بودجه سال ٩٨مرتبط با اين منابع تمام تلاش خود را بکار گیرند و تا اواسط شهريور ماه با سازمان برنامه و بودجه جلسه داشته باشند.
شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور به ریاست شخص وزیر کشور تشکیل شده و محدوده جغرافیایی ۹ استان کشور از جمله ایلام مشمول این شوراست.


١٤:٥٢ - 1397/05/17    /    شماره : ٢٧١٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج