سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 11
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 506512
  • بازديدكنندگان امروز : 679
  • كل بازديدكنندگان : 4499066
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

پیام استاندار ایلام به مناسبت روز خبرنگار

پیام استاندار ایلام به مناسبت روز خبرنگار
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، سلیمانی دشتکی به مناسبت روز خبرنگار پیامی را صادر کرد که متن آن به دین شرح است.
بسم الله الرحمن الرحیم
خبرنگاران از آنجا که رسالت خطیر انتقال اطلاعات به هنگام و صحیح و نیز گزارش حقیقت‌ها به مردم را بر دوش دارند، وجدان زنده و دیدگان بیدار جامعه در مسیر تعالی و بهروزی قلمداد می شوند.
تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی که دل در گرو منافع ملی دارند، تنها به نقل و روایت رویدادها نمی‌پردازند بلکه با عشق به مردم و تلاش‌های حرفه‌ای واقعیت‌ها و ظرفیت ملی را معرفی و با کجی‌ها و ناراستِی‌ها به مبارزه برمی‌خیزند.
در واقع می‌توان خبرنگاران مسئولیت شناس را که با شجاعت قابل تحسین قدم در این وادی حساس نهاده‌اند را مشاوران امین و کنشگران عرصه اجتماع دانست.
اینجانب قدردان تلاش های بی وقفه خبرنگاران در روایت آنچه که بر لنز دوربین های آنان می نشیند و بر لوح سپید کاغذ ترسیم می کنند، هستم. امید است در شرایط پیش رو کماکان شاهد همدلی‌ها و همزبانی‌های حمایت‌گرانه و نقادانه خبرنگاران در ادامه مسیر باشیم.
پرواضح است که تلاش‌گران جبهه‌ دانایی می توانند در کمک به دولت و جامعه و کشور در این برهه حساس نقشی بی بدیل داشته باشند و آن سمت و سو دادن گفتار و نوشتار به وحدت، همدلی و برادری است.
درپایان یاد و خاطره شهدای عرصه قلم و آگاهی را گرامی می دارم و روز خبرنگار را به همه خبرنگاران متعهد و تلاشگر کشورمان مخصوصا خبرنگاران عزیز ایلامی صمیمانه تبریک می‌گویم و توفیق روزافزون این دیده‌بانان هویت ملی و حقوق اجتماعی را از خداوند بزرگ خواستارم.

قاسم سلیمانی دشتکی
استاندار ایلام


٠٨:٣٣ - 1397/05/17    /    شماره : ٢٧١١٣    /    تعداد نمایش : ٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج