سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 11
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 502320
  • بازديدكنندگان امروز : 262
  • كل بازديدكنندگان : 4463914
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام:

سازمان های مردم نهاد حلقه رابط مردم و دولت هستند.

عهدیه طهماسبی مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری با تاکید بر نقش مهم سازمان های مردم نهادگفت: اعتماد به مردم و جلب مشارکت آنان در کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی بسیار اثر گذار است.
طهماسبی با اشاره به رشد سریع آسیب های نوظهور اظهار داشت؛ توسعه کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد را از راه های پیشگیری از اسیب های اجتماعی عنوان کرد.
وی افزود: بخشی از آسیب های اجتماعی جنگ نرم و سازماندهی شده در خارج از مرزهاست که راه مقابله با آن جریان سازی ملی است.
طهماسبی سپس گفت: یکی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید توجه به نقش سازمان های مردم نهاد است که در دولت های یازدهم و دوازدهم این سازمانها رشد شصت درصدی داشته اند.

وی ادامه داد: طرح تقسیم کار ملی حرکتی ارزشمند است که وزارت کشور آن را به اجرا در آورده است.

مدیرکل دفتراجتماعی و فرهنگی استانداری
اجرای یازده طرح سه جانبه از طرف وزارت کشور و ستاد مبارزه با مواد مخدر و دستگاه های اجرایی استان را در راستای مبارزه با اعتیاد دانست و گفت: اجرای بیش از 40 طرح متنوع فرهنگی اجتماعی برای ایجاد روحیه نشاط و همدلی در سراسر استان از جمله اقداماتی ست که این دفتر برای مقابله با آسیب های اجتماعی بکار بسته است.
طهماسبی در پایان برگزاری کارگاههای آموزشی تاب آوری اجتماعی وکارآفرینی زنان بدسرپرست -اجرای برنامه شهر بدون طلاق و برگزاری المپیاد درون مدرسه ای، برگزاری جشنواره های فرهنگی، هنری و سلامت و نشاط اجتماعی، برگزاری کارگاه های نشاط افزایی خانواده ها و تدوین سند جامع اربعین بعنوان مهمترین ظرفیت مذهبی واقتصادی و تدوین سند توسعه اجتماعی فرهنگی استان را از دیگر اقدامات این دفتر عنوان کرد.


٠٧:٢١ - 1397/04/19    /    شماره : ٢٦٨٦٨    /    تعداد نمایش : ٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج