سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 14
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 506500
  • بازديدكنندگان امروز : 645
  • كل بازديدكنندگان : 4499032
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی – امنیتی استاندار ایلام:

از تکمیل پروژه های احداث کتابخانه با پیشرفت بالای 80 درصد تا هفته دولت خبر داد.

معاون سیاسی استانداری ایلام :کشوری که بخواهد به توسعه و پویایی برسد باید سرانه مطالعه کتاب را افزایش دهد.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام محمد نوذری در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی افزود :عقلانیت حکم می کند که از منابع موجود درست استفاده کنیم و اعتبارات عمرانی به نحوی به کارگرفته شود که پروژه ها در کمترین زمان ممکن به اتمام برسند.
وی از تکمیل پروژه های احداث کتابخانه با پیشرفت بالای 80 درصد تا هفته دولت خبر داد و ابراز کرد :طبق قانون بودجه، پروژه های که در دستور کار قرار می گیرند، بایستی ظرف دو سال پایان یابند و در سال اول 50درصد اعتبار مورد نیاز به آنها اختصاص یابد .
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه کشور گفت: هیچ چیزی جای کتاب را نمی گیرد ، باید همگام با ساخت کتابخانه در صدد افزایش تعداد کتابخوان ها برآییم.
نوذری در پایان اظهار داشت : کتابخانه ها باید با کتاب های جدید و بروز تجهیز شده و در انتخاب کتاب مناسب ،شرایط و ذائقه افراد کتابخوان نیز لحاظ شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام نیز در این جلسه گفت: در خصوص تسویه بدهی شهرداری ها به کتابخانه ها ،انجام امورات عمرانی و خدماتی برای کتابخانه ها به جای پرداخت نقدی بدهی عملیاتی و قابل انجام است.
وی با بیان اینکه وضعیت استان ایلام در خصوص پرداخت نیم درصد به کتابخانه به نسبت کشوری مناسب است ولی بایستی به منظور کمک به روند کار کتابخانه پرداخت بدهی ها تسریع یابد، افزود :به علت محدودیت منابع مالی بایستی اجرای پروژه های احداث کتابخانه را اولویت بندی کرد و اعتبارات به شکلی اختصاص یابد که پروژه های اولویت دار در کمترین زمان ممکن به پایان برسند.


٠٨:١٨ - 1397/03/21    /    شماره : ٢٦٦٢٩    /    تعداد نمایش : ٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج