سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 15
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 504159
  • بازديدكنندگان امروز : 146
  • كل بازديدكنندگان : 4476804
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی – امنیتی استاندار ایلام:

صدای مردم را باید شنید

️معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام به نقش حائز اهمیت روابط عمومی در یک نظام مردم سالار پرداخت و گفت: صدای مردم صدای خداست و صدای مردم را باید شنید و این کار و هنر یک روابط عمومی قوی است.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام دکتر محمد نوذری در آغاز جلسه تکریم و معارفه مدیران روابط عمومی و امور روستایی استانداری ایلام گفت: این ایام به نام مولای متقیان امام علی (ع) است که اسوه ی عدالت و آزادی بود و سکوت و خانه نشینی ایشان نتیجه استقرار عدالتش بود و ان شاء الله بتوانیم همه رهرو آن امام بزرگ باشیم.
وی ادامه داد: امروز برخی با سیاه نمایی به دنبال تضعیف دولت هستند اما آنها باید بدانند که دولت تدبیر وامید بر اصول و برنامه های خود مصمم است و با قاطعیت راه خود را ادامه می دهد.
معاون سیاسی استاندار ایلام گریزی به قضیه برجام زد و گفت: زمانی برخی کشور را در ذیل 7 منشور سازمان ملل قرار دادند و کشور را تا آستانه جنگ بردند امروز بیش از همه طلبکارند!
وی ادامه داد؛ واقعیت آن است که این دستگاه دیپلماسی کشور در دولت تدبیر و امید بود که توانست با برجام آمریکایی ها را بدون شلیک حتی یک گلوله در میدان دیپلماسی زمین گیر کند و کشور را از ذیل 7 منشور سازمان ملل خارج نماید در حالیکه تاکنون هیچ کشوری نتوانسته است به سلامت از ذیل آن فصل سالم خارج شود.
وی سپس از مواضع متناقض برخی چهره های خاص در خصوص برجام انتقاد کرد و گفت؛ برخی که تا دیروز در دفاع از برجام پیش دستی می کردند امروز چه شده است که برجام را با ترکمنچای مقایسه می کنند!
محمد نوذری با بیان این که مدیران باید با تمام توان از دولت دفاع کنند خاطر نشان کرد: کار ما در حوزه ی عملکردی و مدیریتی بسیار مهم است ولی باید دفاع از دولت و تبیین فعالیت های دولت را هم در اقدامات خود قرار دهیم چرا که در حال حاضر ما در حوزه مستندسازی و اطلاع رسانی عملکرد دولت ضعیف عمل کرده ایم و اگر نتوانیم عملکرد دولت را درست ارائه دهیم با نارضایتی عمومی مواجه خواهیم شد.
وی سپس در خصوص جلسه تکریم و معارفه مدیران گفت: ما در نظام جمهوری اسلامی تودیع نداریم بلکه فرصت خدمت در جایی تمام می شود و در جای دیگر باید انجام وظیفه کنیم.
رئیس شورای اطلاع رسانی استانداری با اشاره به حضور آقای قیصربیگی در اداره کل روابط عمومی استانداری به ایشان توصیه کرد در بحث مستندسازی و ارائه عملکرد دولت قوی تر از گذشته عمل کند.
وی تأکید کرد: آنچه مدیران به یادگار می گذارند اخلاق رفتار و اثرگذاری است و ان شاء الله سعی کنیم از فرصتی که برای خدمت رسانی به ما داده شده به نحو احسن استفاده کنیم چرا که هیچ عبادتی بهتر از خدمت به خلق خدا نیست و صدای مردم صدای خداست و باید صدای مردم را شنید


٠٧:٥٩ - 1397/03/21    /    شماره : ٢٦٦٢٤    /    تعداد نمایش : ٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج