سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 6
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 502303
  • بازديدكنندگان امروز : 233
  • كل بازديدكنندگان : 4463885
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام :

تربیت نیروی متخصص متناسب با نیاز چاره اعتراضات جذب افراد غیر بومی است

به گزارش روابط عمومی استانداری: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی گفت: تربیت نیروی متخصص متناسب با نیاز چاره اعتراضات جذب افراد غیر بومی است
ایوب درویشی روز چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار اظهار کرد: وزارت کار در زمینه توانمندسازی، مهارت آموزی نیروی انسانی باید کار کند و متناسب با نیاز واحدهای بزرگ از وجود افراد متخصص داخلی استفاده شود.
وی افزود: باید اطلاع رسانی درست کنیم ، بومی سازی کنیم، نیروی متخصص و غیر متخصص را تفکیک کنیم، مردم حرف حق را می پذیرند.
وی تاکید کرد: وقتی واحدهای بزرگ پتروشیمی و نفت و گاز از وجود نیروهای داخلی متخصص و ماهر و تربیت شده مطلع باشند ترجیخ می دهند که از آنها استفاده کنند.
وی ادامه داد: مشکلات واحدهای صنعتی باید برطرف شود همه باید برای مشکلات آنها با بیمه و مالیات وارد مذاکره شویم و پیگیر رفع مشکلات آنها بر اساس اقتصاد مقاومتی شویم.
درویشی گفت: بعضی از صنایع بزرگ معاملات خود را در استان انجام نمی دهند و حتی بیمه افراد، تجهیزات، ساختمان و خودروهای شرکت را خارج از استان انجام می دهند که نیاز است این امر اصلاح شود.
وی ادامه داد: باید طی یک فرآیند منطقی و قانونی تنظیم شود و متناسب با استفاده ای که شرکت های غیر بومی از استان می برند، منفعت آنها هم شامل حال استان شود.
درویشی گفت: با توجه به اتفاقات مختلفی که اعم از اعتراضات و تحصن هایی که شکل گرفته ستاد اقتصاد مقاومتی تصمیم گرفت که پیگیر رفع مشکلات شویم.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام در ادامه این نشست اعضا به بحث و بررسی پیرامون مسائل و مشکلات مطرح شده در بخش خصوصی، دولتی و ... پرداختند.


١٢:٠٠ - 1397/02/26    /    شماره : ٢٦٤٢٩    /    تعداد نمایش : ٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج