سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 4
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 504126
  • بازديدكنندگان امروز : 101
  • كل بازديدكنندگان : 4476759
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت:

دولت در جهت رفع مشکلات مهران تلاش می کند

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام- احمد کرمی در نشست هماهنگی سفر استاندار به شهرستان مهران، اظهار داشت: استاندار ایلام در چهارمین سفر شهرستانی خود به مهران سفر خواهد کرد و در این سفر مسائل و مشکلات این شهرستان بررسی و تصمیمات لازم در جهت رفع آنها اتخاذ خواهد شد.
وی، با بیان اینکه در نظر داریم سفرهای استاندار به تمام شهرستان های ایلام تا پیش از خرداد ماه به اتمام برسد و پس از آن اعتبارات مورد نیاز هر منطقه تامین و بر اساس اولویت ها توزیع شوند، ادامه داد: یک کمیته برای نظارت بر اجرای مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار تشکیل شده که هر سه ماه یک بار گزارشات لازم از عملکرد مدیران را به مدیریت ارشد استان ارائه خواهد کرد.
کرمی افزود: در جلسات هماهنگی سفرهای شهرستانی استاندار به دنبال مصوب کردن تعدادی پروژه مهم و کلیدی هستیم تا با اجرای آنها در راستای توسعه استان گام برداریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام، توسعه و بازسازی شبکه توزیع آب روستاهای شهرستان مهران (چالاب، چنگول، ریزن و شهرک اسلامی) را از موارد مورد بررسی جلسه امروز عنوان کرد و ادامه داد: احداث شبکه انتقال فاضلاب شهرستان مهران از دیگر مواردی بود که مورد بررسی کارشناسان قرار گرفت.
وی از به بهره برداری رسیدن پل بانرحمان با یک میلیارد تومان اعتبار در آینده ی نزدیک خبر داد و گفت: پیمانکاران و عوامل راهسازی استان در مسیرهای ارتباطی ایلام - مهران؛ مهران - ملکشاهی و مهران به سمت دهلران در حال فعالیت هستند و کاستی های موجود در این زمینه در جریان سفر استاندار به شهرستان مهران بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
لازم به ذکر است در این جلسه، طرح های قابل طرح در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان مهران در جریان سفر استاندار ایلام به این شهرستان مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت.


١٤:٢٧ - 1397/01/26    /    شماره : ٢٦١٩٩    /    تعداد نمایش : ٥٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج