جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 11
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 504293
  • بازديدكنندگان امروز : 64
  • كل بازديدكنندگان : 4478206
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداریها به ریاست استاندار:

حبیب الله منصورپور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان ایلام شد.

استاندار ایلام در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداریها: قوانین کشور باید به سمت بروند که مدیریت جامع شهرها، به شهرداریها واگذار شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداریهای استان به اهمیت واگذاری امورات به مردم اشاره و ابراز داشت: شوراها جایگاه مستحکمی در قانون اساسی دارند.
وی ضمن اشاره به لزوم پرهیز از مسائل قومی قبیله ای در شوراها بیان داشت: عملکرد درست شوراها زمینه تقویت شهرداریها را فراهم می نماید.
استاندار ایلام به اهمیت مفهوم مدیریت جامع شهری اشاره و ابراز داشت: قوانین کشور باید به شکلی اصلاح شوند که مدیریت جامع شهرها به شهرداریها واگذار شود.
وی علاوه بر اشاره به اینکه پیشنهاد معقول و قابل اجرا از جانب هرکسی بود باید پذیرفت، خاطرنشان کرد: شهرداران در انجام وظایف خود مر قانون را رعایت کنند و سهم خواهی های فراقانونی را از هیچ کسی نپذیرند.
سلیمانی دشتکی ضمن اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی مهران، رکن توسعه استان است، گفت: همه باید تلاش کنیم تا منطقه آزاد تجاری مهران نیز به سرانجام برسد.
لازم به ذکر است آقایان حبیب الله منصورپور، منت محمدی و کامران حسنی جهت مدیریت عامل سازمان همیاری شهرداریها داوطلب شده بودند که با انصراف آقایان محمدی و حسنی، آقای منصورپور با 25 رأی موافق و 2 رأی مخالف از طرف اعضای شورا به عنوان مدیرعامل سازمان انتخاب شد.
طبق ماده 16 اساسنامه سازمان همیاری شهرداریها، مدیرعامل سازمان توسط رئیس شورا (استاندار استان) معرفی و در صورت انتخاب در شورای سازمان، برای مدت سه سال با حکم رئیس شورا منصوب خواهد شد.


٢٠:١٣ - 1396/10/18    /    شماره : ٢٥٦٩٧    /    تعداد نمایش : ٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج