يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 25
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 495748
  • بازديدكنندگان امروز : 279
  • كل بازديدكنندگان : 4412098
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

وزیر کشوردر مراسم تودیع و معارفه استانداران ایلام تأکیدکرد :

استان ایلام ظرفیت های عظیمی برای جذب سرمایه گذاری دارد

وزیر کشورگفت: استان ایلام ظرفیت های عظیمی برای جذب سرمایه گذاری در حوزه های مختلف دارد .
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام عبدالرضا رحمانی فضلی عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار ایلام اظهار کرد: جایگاه کشورمان در منطقه بحران زده خاور میانه باعث شده تا با حساسیت بیشتری مشکلات عرصه های مختلف مورد ارزیابی قرار گیرد.
وی افزود: با توجه به کمبود منابع مالی دولت طی سال های اخیر باید تلاش کنیم بهترین عملکردها را ارائه دهیم تا از کمترین امکانات بهترین بهره برداری را داشته باشیم.
وزیر کشور یادآور شد: شرایط جمعیتی کشور ایجاب می کند سالیانه باید برای یک میلیون و 300 هزار نفری که وارد بازار کار می ‌شوند، شغل ایجاد شود که تحقق این امر با اکتفا به منابع دولتی امکان پذیر نیست و باید از همه ظرفیت های بخش خصوصی استفاده شود.
وی با اشاره به اینکه استانداران جدید بطور فصلی ارزیابی عملکرد می شوند ابراز داشت: استانداران در دولت دوازدهم هر سه ماه یکبار ارزیابی عملکرد شده تا بتوانیم بدرستی فعالیت های صورت گرفته در استان ها را رصد کنیم.
رحمانی فضلی اضافه کرد: نقش استانداران برای شناسایی ظرفیت های هر استان در این میان تعیین کننده است و باید با اعطای مشوق های سرمایه گذاری زمینه جذب سرمایه گذاران را برای فعال کردن مزیت های نسبی هر استان فراهم کنند.
رحمانی فضلی یادآور شد: در اوج تحریم‌ها و مشکلات تورم دولت در بحث برجام و تنش‌زدایی موفق عمل کرد و در منطقه نیز موفق و در داخل کشور نیز تاثیرگذار بود.
وی با تاکید بر اینکه استانداران جدید باید سیاست‌های دولت را پیگیری کنند و توسعه‌ استان را مدنظر داشته باشند، گفت:‌ ایلام در این میان از استان های با ظرفیت بالا در کشور است که در صورت توجه ویژه طی 10 سال آینده در مسیر پرشتاب توسعه قرار می گیرد.
وزیر کشور با تاکید بر اینکه نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع پایین دستی در ایلام حرف اول را خواهد زد، بیان کرد: استان ایلام در بین استان های برتر کشور قرار خواهد گرفت و در چهار سال گذشته این استان رشد بیشتری به نسبت میانگین کشوری داشته است.
وی با تاکید بر اینکه رقابت‌های مخرب را جایگزین تعامل نکنیم، گفت: گرایش اصلاح طلبی، اصولگرایی و مستقل ملاک نیست و مدیران باید تابع نگاه اعتدالی دکتر روحانی باشند و محور همکاری‌ها قانون و با عقلانیت و تفکر و آزادی در چهارچوب قانون کارها را پیش ببریم.
در پایان این مراسم با تمجید از تلاش های محمدرضا مروارید ، قاسم سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار جدید ایلام معرفی شد.


٠٨:٤١ - 1396/07/11    /    شماره : ٢٥١٢٤    /    تعداد نمایش : ١٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج