جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 12
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 488794
  • بازديدكنندگان امروز : 685
  • كل بازديدكنندگان : 4305888
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

حداقل 70 پروژه تملک دارایی های سرمایه ای استان قابل واگذاری به بخش غیردولتی می باشد

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: حداقل 70 پروژه تملک دارایی های سرمایه ای سهم استان ایلام از 3000 پروژه قابل واگذاری به بخش غیردولتی و خصوصی در سطح کشور می باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مهندس قیصوری در جلسه واگذاری طرح های تملک دارایی های سرمایه به بخش غیردولتی اظهار داشت: در راستای پیشبرد سیاستهای اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیتهای بخش خصوص و غیر دولتی بحث مردمی کردن اقتصاد و همچنین بهره برداری هر چه سریعتر از پروژه های عمرانی بحث واگذاری پروژه ها در دولت مطرح شد.
وی با اشاره به نحوه تأمین مالی پروژه ها گفت: براساس تبصره 19 قانون بودجه سال 1396 کل کشور حداقل 20 درصد از محل آورده طرح مشارکت متناسب با پیشرفت طرح پرداخت می شود و 25 درصد هم از محل اعتبارات تملک داراییهای سرمایه ای و ما بقی هم از منابع مورد نیاز منابع داخلی بانکها تأمین می شود.
وی با اشاره به تبصره 19 قانون بودجه سال 1396 که به دولت اجازه داده برای تأمین مالی پروژه های عمرانی با اولویت واگذاری به بخش خصوصی اقدام نماید، تصریح کرد: براساس ماده 27 قانون الحاق ماده (2) تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، ما می توانیم پروژه های جدید، پروژه های نیمه تمام و همچنین پروژه هایی که به بهره برداری رسیده اند واگذار نماییم.
رحمت اله قیصوری از دستگاههای اجرایی خواست ضمن فعال نمودن کارگروه واگذاری گزارش اقدامات صورت گرفته در خصوص واگذاری طرح ها و پروژه های قابل واگذاری و همچنین گزارش موانع و مشکلاتی که در این خصوص وجود دارد به صورت مستمر و ماهانه به سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان ارسال نمایند.


١٣:٥٠ - 1396/04/26    /    شماره : ٢٤٦٩٢    /    تعداد نمایش : ١٦٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج