جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 12
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 488798
  • بازديدكنندگان امروز : 691
  • كل بازديدكنندگان : 4305894
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

خانه دارشدن 30 نفر از زنان مددجوی سرپرست خانوار بدره با مساعدت بنیاد برکت


فرماندار بدره اظهار کرد:با استفاده از اعتبارات بنیاد برکت 30 نفر از زنان مددجوی سرپرست خانوار این شهرستان صاحب خانه شدند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، آقای مرادحاصلی روز شنبه درحاشیه دیدار با کارکنان اداره بهزیستی شهرستان بدره گفت :برای ساخت این تعداد مسکن ، 30 فقره وام بلاعوض به مبلغ 140 میلیون ریال از محل اعتبارات بنیاد برکت و همچنین 60میلیون ریال از محل اعتبارات اداره بهزیستی به مددجویان پرداخت شده است و کلیه هزینه انشعابات آب ،برق و گاز این واحد ها نیز توسط اداره بهزیستی تقبل شده است .
وی افزود:برای خانوارهای دارای دو معلول هم تسهیلات ساخت مسکن در نظر گرفته شده است که برای 7 خانوار مبلغ 180 میلیون ریال وام بلاعوض و رایگان سازی انشعابات آب ،برق و گاز صورت گرفته است .
مرادحاصلی با اشاره به اهمیت مسکن در امنیت اجتماعی خانواده ها گفت : با توجه به مساعدت های صورت گرفته کمک شایانی به زنان سرپرست خانوارو خانوار های دارای دو معلول شده است چرا که تامین مسکن نقش بسیار مهمی در فراهم نمودن شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی آنان دارد و موجب افزایش رضایت مندی و قدرت اقتصادی خانواده ها می گردد.
رییس اداره بهزیستی شهرستان بدره با اشاره به شعار امسال هفته بهزیستی اظهارکرد : از 24 تا30 تیر ماه جاری به نام هفته بهزیستی و با شعار«بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی» نام گذاری شده است . نورعلیوندتاکید کرد :علاوه بر تلاش های صورت گرفته در بخش مسکن،به تعداد 21 نفر از مدد جویان تحت پوشش تسهیلات اشتغال زایی به مبلغ 100میلیون ریال اعطا شده است .وی پرداخت بیمه تامین اجتماعی مددجویان را خدمت مهم دیگر این اداره دانست و گفت :87 نفر از معلولان ،تحت پوشش این خدمت قرار گرفته اند و حق بینه خویش فرمایی تامین اجتماعی آنان به صورت ماهیانه پرداخت می گردد.
نورعلیوند درمورد سایر خدمات این اداره به مددجویان گفت : سه فقره وام به عنوان سرمایه کار به کارفرمایان پرداخت شده است و در عوض این کارفرمایان متعهد شده اند به مدت 5 سال معبلولین معرفی شده را بکارگیری کرده و بیمه نمایند.


١٠:٠١ - 1396/04/25    /    شماره : ٢٤٦٧٦    /    تعداد نمایش : ١٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج