جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 7
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 488790
  • بازديدكنندگان امروز : 671
  • كل بازديدكنندگان : 4305874
voting
weather.ir is down


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام:

پیگیر رفع موانع دست و پاگیر واحدهای تولیدی استان ایلام هستیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام گفت: با جدیت پیگیر رفع موانع دست و پا گیر پیش پای واحدهای تولیدی استان هستیم تا به مدار تولید باز گردند.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام،دکتر حشمت اله عسگری روز یکشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد: نبود سرمایه در گردش، انباشت بدهی، نداشتن وثیقه، نداشتن بازار فروش، مدیریت نادرست طرح های تولیدی موجب زمینگر شدن بسیاری از واحدها شده که با رایزنی و پیگیری از طریق کارگروه ستاد تسهیل ، مدیران بانک ها و روسای دستگاه های مرتبط درصدد رفع آنها هستیم.
وی افزود: در مواردی که نیاز به رایزنی از طریق مرکز است نیز پیگیری جدی برای رفع مشکل از طریق آقای استاندار و این معاونت به صورت حضوری و تلفنی صورت می گیرد.
دکتر عسگری تاکید کرد: هیچ کدام از مصوبات کارگروه تسهیل غیر قانونی نبوده و تاکنون مورد اعتراض بازرسی یا دستگاه قضایی قرار نگرفته اند که این امر نشان از توجه به چارچوب قانون و رعایت آن از سوی اعضای کارگروه بوده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، در این نشست 10 طرح صنعتی شرکت شیر آوران، کیمیاگران بدره، مرغداری گوشتی دره شهر، شرکت ثمین بام، شرکت تعاونی 3793 امید تجارت زاگرس، شرکت زاگرس سیمره، موعود شن زار، دیبا نخ و آرام سامان مورد بررسی قرار گرفتند و پس از تشریه مشکلات توسط مجریان و ارایه نظر کارشناسی از سوی مدیران دستگاه ها و مدیران عامل بانک ها مصوباتی در راستای رفع مشکلات آنها به تصویب اعضا رسید.
جلوگیری از صدور اجرائیه و توقف آن، تصویب سرمایه در گردش، تامین وثایق، تعیین تکلیف بدهی های معوق، استمهال و ... از جمله مصوبات این نشست بود.


٠٩:١٧ - 1396/01/21    /    شماره : ٢٤٢٦٢    /    تعداد نمایش : ٢٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج